EGEDALDvosjed EGEDAL produženi bež tkanina
Preporučeni proizvodi
| Vrsta | Prošireni dvosjed |
|---|---|
| Osobe | 2.5 |
| Materijal | Pjena, LVL, šperploča, Poliesterska vlakna, Masivno drvo kaučukovca |
| Materijal | Sjedalo: Pjena, LVL, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon: Pjena, LVL, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: Masivno drvo kaučukovca |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 16/20 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 16/20/45 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: 16/20 kg/m³ |
| Boja | Bež, Natur hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 170 cm, Visina: 82 cm, Dubina: 81 cm |
| Visina sjedišta | 49 |
| Dubina sjedala | 53 |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 83 cm, Dužina: 171 cm, Visina: 62 cm |
| Težina | 36 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontroliranog drveta. Iako kontrolirano drvo ne potječe iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode s FSC oznakom u trgovinama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Dvosjed
Jako zadovoljna sa dvosjedom, ugodan materijal i predivan izgled. Hvala JYSK na dobroj ponudi.
Ime: Vanja Gabre
Dvosjed Egedal
Lijepo izgleda, udoban za sjedenje i drijemanje. Može se uklopiti u svaki prostor.
Ime: Snježana
Soffa
Väldigt bekväm och stilren soffa som passar perfekt i vardagsrummet. Bra kvalitet för priset och väldigt fin färg.
Ime: Ayia
Kanapa Egedal
Dla mnie super. Pasuje mi wyglad, wysokość i twardość siedziska też. Sprawia wrażenie dobrze wykonanej. Bardzo zadowolony.
Ime: Szy
Fin sofa til prisen
Go og fin sofa. Perfekt til en mindre stue.
Ime: Sheena
Диван і крісло
Гарна якість, але в шоурумі коли ми сиділи на ньому він був на багато м'якшим, ми ще купили і крісло яке теж в магазині було набагато м'якшим, роблю висновок для магазину вони роблять спеціальні комфортніші меблі
Ime: Геннадій
Tolles Sofa
Sehr schönes Sofa, sieht toll aus und auch zum Liegen bequem. Qualität ist top und Preis-Leistung ebenfalls. Lieferservice zuverlässig, direkt vors Haus. Reibungsloser Ablauf. Wir erfreuen uns am neuen Sofa in unserer Relaxecke im schönen Beigeton mit ganz leichtem Grünstich. Danke Jysk
Ime: natti
Tres beau
Tres beau canapé. Ferme. Tres beau tissu qualitatif.
Ime: MERYEM
Superba
Arata exact ca in poze, o canapea superba si material de calitate.
Ime: Sorina
Javier
Todo OK
Ime: Javier
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
