ULDUMFotelja ULDUM siva tkanina/crna
Tkanina. Sjedište i naslon od pjene. Noge od čelika. Š72xV97xDub80 cm
| Vrsta | Fotelja |
|---|---|
| Materijal | Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Čelik |
| Materijal | Sjedalo: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: Čelik |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: D23-24 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: D20 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: D20 kg/m³ |
| Tretman | Premaz u prahu |
| Boja | Siva, Crna |
| Veličina nakon montaže | Širina: 72 cm, Visina: 97 cm, Dubina: 80 cm |
| Visina sjedišta | 45 |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 75 cm, Dužina: 76 cm, Visina: 79 cm |
| Težina | 9 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC® 100% |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Functional&elegat
Perfec chair to relax ,suitable for smaller rooms
Ime: Nena
Fotel
Swietne fotele. Bardzo wygodne. Wytrzymałe.
Ime: Marcin
Fotel Uldum
Fotel wizualnie bardzo ładny, troche twardy jezeli chodzi o siedzenie. Nie wiem czy będzie wygodny,okaze sie po czasie. Na pierwszą ocene 5 za wyglad i estetyke, 2 za wygode,ale ta opinia moze sie zmienic po dluzszym uzytkowaniu.
Ime: Katarzyna
Opinia dotyczaca foteli
Bardzo dobry pridukt, material bez uwag. Dorze wyprofilowany wiec bardzo wygodny. Godny polecenia.
Ime: Jolanta Dudek
Kiváló
Nagyon kényelmes, könnyen összeszerelhető fotel.
Ime: Misinszki Gábor
Odlicna
Super-zadovoljna proizvodom, udobna fotelja jednostavna za montiranje.
Ime: Snezana
Muito bonito
Cadeirão elegante e confortável. Ainda não consigo perceber se resostente e duradouro
Ime: Manuela
Fauteuil
Heerlijke stevig zittende stoel
Ime: Bozena
Stoel
Mooi comfortabel stoeltje met goeie hoogte en stevige zit. Foto is realistisch
Ime: Annet
Bella poltrona
Molto comoda e bello il design
Ime: Annalisa
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
