LOFSDALEN + TANEVrtna garnitura LOFSDALEN + TANE 4 os. tamni pijesak
Osigurajte fleksibilnost za prilagodbu i optimizaciju vašeg vanjskog prostora uz ovu modularnu vrtnu garnituru koja kombinira LOFSDALEN stol za vrtne garniture s TANE modulima. Garnitura se sastoji od 4 središnja modula za sjedenje s udobnim jastucima i stola od masivne FSC® tikovine. Module možete jednostavno preurediti u različite kombinacije koje odgovaraju vašim potrebama.
Značajke
- Vrtna garnitura za 4 osobe: 4 središnja modula i 1 stol
- Modularna vrtna garnitura: može se postaviti prema vašem vanjskom prostoru
- Brzosušeća pjena: pjena odvodi vodu i brzo se suši nakon kiše
- Akrilna tkanina bojana u otopini: UV zaštićena, vodoodbojna i otporna na mrlje
- Masivna FSC® tikovina: kombinira izdržljivost i prirodnu ljepotu
- Čelični okvir: čvrst i izdržljiv
- FSC® 100%: drvo i materijali na bazi drva dolaze iz odgovorno upravljanih, FSC® certificiranih šuma
Modularna vrtna garnitura
Garnitura se sastoji od 4 središnja modula i 1 stola. Modularna vrtna garnitura fleksibilno je rješenje koje možete postaviti prema svojim potrebama i vanjskom prostoru.
Brzosušeća pjena
Moduli imaju brzosušeću pjenu s otvorenom strukturom ćelija. To omogućuje prolazak vode i zraka kroz materijal umjesto upijanja vode. Garnitura se tako ocijedi i osuši unutar nekoliko sati, ovisno o vjetru i temperaturi.
Akrilna tkanina bojana u otopini
Izdržljiva akrilna tkanina ima UV zaštitu koja pomaže spriječiti blijeđenje boje. Također je vodoodbojna i otporna na mrlje, što znači da ne upija vodu ni mrlje od, primjerice, nečistoće, sladoleda ili napitaka.
Masivna FSC® tikovina
Masivna FSC® tikovina je prirodni materijal s visokim udjelom prirodnih ulja koja pomažu u sprječavanju upijanja vlage u drvo. S vremenom tikovina prirodno razvija srebrnosivu patinu. Za očuvanje izgleda i trajnosti preporučuje se redovito uljenje.
Čelični okvir
Čelični okvir s praškastim premazom je čvrst i izdržljiv. Težina čeličnog okvira osigurava dobru stabilnost.
FSC® 100%
FSC® oznaka jamči da materijali korišteni u ovom proizvodu dolaze iz FSC® certificiranih šuma ili drugih kontroliranih izvora. Odabirom FSC® certificiranih proizvoda pomažete u zaštiti svjetskih šuma.
Komplet se sastoji od sljedećih artikala
Podaci o proizvodu
| Osobe | 4 |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 292 cm, Visina: 69 cm, Dubina: 92 cm, Visina sjedišta: 41 |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 60, Dužina: 120 cm, Visina: 40 cm |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge modul TANE središnji tamni pijesak
| Veličina nakon montaže | Širina: 73 cm, Visina: 69 cm, Dubina: 92 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 41 |
| Veličina prije montaže | Širina: 76 cm, Dužina: 123 cm, Visina: 37 cm |
| Težina | 12 kg |
| Materijal | Postolje: Čelik, Naslon: Poliuretanska pjena, Sjedalo: Poliuretanska pjena, Noge: Polietilen |
| Kapica za noge | Polietilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 90% polipropilen/10% poliesterska vlakna, punjenje: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Unutarnji jastuk: Tekstilen (poliesterska vlakna/PVC), Pranje: Ne, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Čistiti samo mrlje |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 90% polipropilen/10% poliesterska vlakna, Punjenje: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Unutarnji jastuk: Tekstilen (poliesterska vlakna/PVC), Pranje: Ne, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Čistiti samo mrlje |
| Svojstva | Navlaka koja se brzo suši, Pjena koja se brzo suši otporna je na vremenske utjecaje zahvaljujući svojoj strukturi otvorenih ćelija koja omogućuje lak prolazak vode i zraka. Pjena se brzo cijedi i suši, što pomaže u sprječavanju razvoja plijesni. |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Tamni pijesak |
| Testirano do | 110 kg |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge stol LOFSDALEN Š60xD120 tikovina
| Veličina nakon montaže | Širina: 60 cm, Dužina: 120 cm, Visina: 40 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 38 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 65 cm, Dužina: 129 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 16,8 kg |
| Materijal | Postolje: Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. |
| Kapica za noge | Polietilen |
| Oblik | Pravokutni |
| Tretman | Netretirano |
| Boja | Natur |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali iz šume koji se koriste u proizvodima s ovom oznakom potječu iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane kako bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC®. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u trgovinama i u webshopu. |
| naknadno održavanje | Drvo tretirati uljem u skladu s priloženim uputama. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


