GAMMELSOLEStalak za suncobran GAMMELSOLE 45kg siva
Stalak za suncobran od granita i nehrđajućeg čelika. 45 kg. Za suncobran. Š50xD50xV8 cm
| Veličina nakon montaže | Širina: 50 cm, Dužina: 50 cm, Visina: 37 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 50 cm, Dužina: 50 cm, Visina: 7 cm |
| Težina | 45 kg |
| Oblik | četverokutno |
| Prsten | Akrilonitril butadien stiren |
| Cijev | Nehrđajući čelik |
| Stalak za suncobran | Granit |
| Boja | Siva |
| Otporno na smrzavanje | da |
| Odgovara promjeru šipke | 3,2-4,8 cm |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Herr
Alles super gelaufen
Ime: Wilfried
Aurinkovarjon jalka
Hyvä ja kestävä. Hyvä hinta.
Ime: Heidi Mustala
Parasolvoet
Zeer zware en stevige voet. Mooi uitzicht en makkelijk te monteren. Zeer tevreden met deze (reeds 2x) aankoop.
Ime: Dany
Rejäl Patasollfot!
Efter att har haft parasollfötter fyllda med både sand och vatten, gav jag upp tills jag hittade denna. Den är snygg, lätt att montera och väldigt tung. I och för sig, svårt att flytta på men jag ser det som positivt!
Ime: MissDRM
Stabil!
Önskar jag köpt en till! Tung och stabil. Enkelt att montera. Bara fördelar
Ime: Christina
Pied de parasol 45kg
J'enlève une étoile pour le prix, qui est 2 fois plus chère que le parasol acheté , sinon je suis très contente de cet achat, il répond totalement a mes attentes, la qualité est présente.
Ime: Pruvost
Bardzo dobry i solidny produkt w rozsądnej cenie.
Dobrze wykonany, ładny i estetyczny. Wszystko w zestawie , także klucz montażowy. Pasuje do wielu średnic i dobrze trzyma. 45kg obciążenia
Ime: Michał
Podstavec
Vzhled i využití na 1. Doporučuji
Ime: Jolana
Suport pentru umbrela
Sunt foarte mulțumită, este exact ce mi-am dorit. Mulțumesc jysk
Ime: Dragomir
Mooi en zwaar!
Goed te monteren.. Luxe uitstraling. Een volgende keer ga ik voor een parasolvoet met wieltjes. Gezien de zwaarte van deze voet.
Ime: HB.
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
