OLDEKROGKlupa OLDEKROG 3 ladice bijela/divlji natur hrast boja
Podaci o proizvodu
| Materijal | Pamuk, Medijapan, PP (polipropilen), PU-poliuretan, Masivna brezovina |
|---|---|
| Sjedište | Tkanina: Pamuk, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 12 kg/m³ |
| Okvir | Medijapan |
| Polica | iverica |
| Tretman | Prozirni lak |
| Boja | Bijela, Divlji natur hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 102 cm, Visina: 50 cm, Dubina: 39 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 45 cm, Dužina: 105 cm, Visina: 50 cm |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Težina | 29 kg |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC® Mix |
| Uključujući | 3 ladice, Jastuk za sjedenje |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Okay
Some parts of this bench Are a thiner, so you must be cautios while assamling the bench.
Ime: Dajana
Pratique et beau
Facile à monter. Meuble de qualité Seul petit bémol sur la qualité du coussin d’assise qui se froisse et se salit facilement.
Ime: alexandra
Bella ma materiali scadenti
Sinceramente ci sono rimasto un po' male appena tolto l'imballo, ho incominciato a vedere subito che presentava difetti , ammaccature e verniciatura staccata. Ma ho pensato che farmi 90 km x cambiarla , non valeva la pena. È anni che acquisto da jisk e mi sono trovato sempre bene, ma questo articolo ha veramente dei materiali scadenti. Certo, nell'insieme fa il suo lavoro e si presenta gradevole, ma non la consiglierei.
Ime: Fabio
Gagyi
Nagyom tetszik ez a stílus ezért az egész kombinációt megvásároltuk! A kritika pedig az, hogy egy az egybe levált az egyik fiókról a műanyag fólia, ezzel a faerezetes mintával. Nagyon elkeserítő. A fiókok nehezen kezelhetők, ez csak a gyakorlatban tűnt fel, előre nem volt megjósolható. Nem ajánlom.
Ime: Gidró Barbara
Muy contentos
Perfecto ,precioso y práctico queda muy bien en la entrada, nos encanta. Muy recomendable. El montaje muy bien explicado y sencillo de montar.
Ime: Mónica
Dl
Raport foarte bun calitate-pret.
Ime: Fort
Rendben, bár kis hibával
A bútor mindhárom elemét megvettem, sajnos a puff tető fa eleme kb 10-15 cm be van repedve, nem vittem vissza, mert a párna takarja, nagyon sajnálom, mert egyébként masszív és szép. A többi db rendben van. Nem értem miért ilyen drága a házhoz szállítás, 17e, külön béreltünk autót. Hasonló cégtől rendeltem Szlovákiából, ott csak 4,5e.
Ime: Piroska
Megfelelő választás
Kellett egy egyszerű bútor amiben elrejthetjük a cipőket, papucsokat és le is lehet rá ülni, célnak tökéletesen megfelel
Ime: Zoltán
OLDEKROG Пейка OLDEKROG 3 чекмеджета бяла/цвят дъ
Супер качество
Ime: дияна
ΚΡΙΤΙΚΗ
ΕΞΕΡΑΙΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ. ΑΨΟΓΗ Η ΕΞΥΠΗΤΕΤΗΣΗ
Ime: Ιωάννης
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
