BADSTEDKlupa BADSTED s pohranom bež tkanina/boja hrasta
| Materijal | Pjena, Medijapan, šperploča, Poliesterska vlakna, Šperploča od topole, Masivno drvo kaučukovca |
|---|---|
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliesterska vlakna, polieterska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Okvir | Medijapan, Šperploča od topole |
| Noge | Masivno drvo kaučukovca |
| Boja | Bež, Natur |
| Karakteristike | S prostorom za pohranu |
| Veličina nakon montaže | Širina: 95 cm, Visina: 45 cm, Dubina: 37 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 38 cm, Dužina: 97 cm, Visina: 26 cm |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Težina | 12 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC® 100% |
| Prostor za pohranu | Ispod sjedala |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Lijepa i stabilna klupa
Vrlo stabilna klupa. Bez problema 2 sjede na njoj. Zahvalan materijal, a i svakako je veliki + "skladišni prostor".
Ime: I.V.
Super
Jako lijepa i elegantna klupa.
Ime: Jk
Stabilna i lijepa klupa
Stabilna klupa odlične boje. Koristiti ćemo je za ulazni hodnik i oblačenje obuće. Lijep dodatak interijeru.
Ime: Zoran
Пейка
Лесно сглобяема. Не съжалявам за избора. Препоръчвам.
Ime: Силвия Ангелова
Hal bankje
Mooi Stevie en zo in elkaar gezet
Ime: Hanneke
Banco bonito e confortável
O banco é igual ao da foto, cor bonita , a arrumação
Ime: Célia
Szuper ülőpad
Nagyon elégedett vagyok az ülőpaddal. Könnyen össze lehet rakni. Szép, strapabíró és nagy előnye, hogy a tároló részben bőven lehet pakolni. Ajánlom mindenkinek.
Ime: Edina
Polecam produkt
Ławeczka dobrze wykonana, podnoszone siedzisko ławki na siłownikach, ładna pojemny schowek w środku.
Ime: Mariola
Lavica
Spokojnosť! Lavicu som si kúpila do šatníka, cenovo super, vyzerá kvalitne. Uložný priestor je tiež fajn.
Ime: Lucia S.
vsetko ok
Kvalitna lavica za dobru cenu. Horna cast lavice po otvoreni drzi na mieste, takze mozem jednou rukou otvorit lavicu, vybrat, co potrebujem, a zatvorit.
Ime: Jozef
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
