VONGEVrtna garnitura VONGE za 5 osoba crna
Preporučeni proizvodi
Udobno se smjestite u svom vanjskom prostoru s VONGE vrtom garniturom. Ovaj crni set za 5 osoba sastoji se od trosjeda i 2 fotelje s udobnim jastucima te odgovarajućeg stola sa sinteriranom pločom.
Značajke
- Garnitura za 5 osoba: Trosjed, 2 fotelje i 1 stol
- Luksuzni jastuci: S dugotrajnom, grubo tkanom navlakom
- Ploča od sinteriranog kamena: Otporna na ogrebotine, mrlje i toplinu
- Aluminijski okvir: Otporan na hrđu i lagan
- Periva navlaka: Navlaka jastuka može se skinuti i prati na 30°C
- Jednostavno održavanje: Materijali koji zahtijevaju malo ili nimalo održavanja
- JUTLANDIA®: Skandinavski život na otvorenom
Garnitura za 5 osoba
Set se sastoji od trosjeda, 2 fotelje i 1 stola. Odgovarajući namještaj može udobno smjestiti 5 osoba.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sjedala i naslon omogućuju vam udobno opuštanje i uživanje. Jastuci imaju dugotrajnu, grubo tkanu navlaku, što ih čini otpornima na oštećenje. Spremite jastuke unutra kada ih ne koristite kako biste ih zaštitili od vremenskih uvjeta i produžili im vijek trajanja.
Ploča stola od sinteriranog kamena
Stol ima ploču od sinteriranog kamena. Kamena površina je vrlo otporna na ogrebotine, mrlje i toplinu. Na primjer, možete staviti vruće lonce i tave izravno na površinu. Sinterirani kamen je otporan na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Aluminijski okvir
Ovaj set za sjedenje ima okvir od elegantnog, laganog aluminija. Otporan je na hrđu i ne zahtijeva održavanje. Aluminij je otporan na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Periva navlaka
Jastuci imaju navlaku s patentnim zatvaračem koja se lako može skinuti i prati u perilici rublja na 30°C kako bi ostala svježa i čista. Punjenje jastuka ne može se prati.
Jednostavno održavanje
Garnitura je izrađena od izdržljivih, kvalitetnih materijala koji ne zahtijevaju održavanje. Jednostavno očistite namještaj vodom i blagim sapunom.
JUTLANDIA®
Kvalitetni vrtni proizvodi koji kombiniraju suvremeni dizajn s funkcionalnošću po odličnim cijenama. Velik dio vrtnog namještaja JUTLANDIA® ne zahtijeva održavanje, a marka također nudi FSC®-certificirani drveni vrtni namještaj.
| vrtni lounge set | Trosjed, 2 stolice, 1 stol |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 199 cm, Visina: 78 cm, Dubina: 77 cm, Visina sjedišta: 42 |
| Materijal | Postolje: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Vrsta | trosjed |
| Stolica | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 73, Visina: 78 cm, Dubina: 77 cm, Visina sjedišta: 42 |
| Materijal | Postolje: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Visina naslona za ruke | 64 cm |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 64, Dužina: 130 cm, Visina: 39 cm |
| Materijal | Postolje: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 35 cm |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Veličina prije montaže | Širina: 193/142 cm, Dužina: 68/72 cm, Visina: 64/11 cm |
| Težina | 42/23,5 kg |
| Boja | Crna |
| Osobe | 5 |
| Uključuje | Luksuzni jastuci s dugotrajnom, gusto tkanom navlakom |
| Tretman | Premaz u prahu |
| nije potrebno održavati | da |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, punjenje: Poliuretanska pjena/100% poliesterska vlakna, Gustoća pjene: 25 kg/m³, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati sa sličnim bojama, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, Punjenje: 100% poliesterska vlakna, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati sa sličnim bojama, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Maksimalno opterećenje | 550 kg |
| Testirano do | 550 kg |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Garnitura
Prezadovoljna kvalitetom i izgledom! Jastuci čvrsti i udobni, a garnitura i fotelje stabilni i čvrsti, bolje od očekivanog! Ocjena 10/10!
Ime: Lara
Tökéletes
Könnyen össze szerelhető volt. Kényelmes, mutatós darab.
Ime: Szabina
*5
*5
Ime: Edina
Sehr schöne & bequeme Lounge
Die Vonge Lounge ist einfach aufzubauen. Die Bedienungsanleitung ist gut beschrieben. Die Lounge hat eine angenehme Höhe, man sitzt sehr bequem, aber man kann auch gut wieder aufstehen. Sieht gut aus und hat eine gute Preisleistung.
Ime: Verena Stark
Meble ogrodowe vonge
Bardzo ladny zestaw, latwy do zlozenia, wygodny i funkcjonalny
Ime: Piotr Przybyl
Iwjo
Wypoczynek spełnia nasze oczekiwania jest wygodny lekki i za rozsądna cenę
Ime: Iwona
VONGE
Garnitura je od prije poznata jer koristimo istu pa tako znam da je udobna i funkcionalna. Preporuk za pakovanje da na paketu stola se stavi etiketa da je lomljivo jer je moj sto došao sa razbijenom pločom. Jysk tim je u kratkom roku riješio reklamaciju sve pohvale.
Ime: Mirsada
Meble ogrodowe
Jestem bardzo zadowolona z zestawu. Chciałam solidne metalowe z poduchami i to jest to. Poduszki lekkie i bardzo wygodnie się siedzi.
Ime: I.P.
Perfecto
Perfecto como detalla en la info
Ime: Sandra
Altfor varmt stoff
Kjempefint sett! Men stoooooort trekk for at stoffet på putene ikke puster. Man blir våt av svette på bein og rygg.
Ime: Tonje
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja ljeta ugodnima uz kvalitetne vrtne proizvode marke JUTLANDIA® koji kombiniraju suvremen dizajn i funkcionalnost po sjajnim cijenama.
Bez obzira na to opremate li najsunčanije mjesto u svojem vrtu, proširujete udobnost svojeg dnevnog boravka na terasu ili uređujete urbani vrt na svojem balkonu, uz marku JUTLANDIA pronaći ćete odgovarajuće rješenje. Asortiman obuhvaća klasični dizajn i omiljene sezonske proizvode, a sve sa „skandinavskim štihom”.
Velik dio vrtnog namještaja marke JUTLANDIA nije potrebno održavati, a marka također nudi drveni vrtni namještaj s certifikatom FSC®. To znači da se drvo dobiva odgovornim šumarstvom čime se jamče odgovarajući uvjeti za okoliš, životinje i ljude.
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


