VEJLBYPodesiva fotelja VEJLBY tamnosiva
Tkanina. Sjedište s džepičastim oprugama i punjenjem od pjene. Naslon od pjene. S kliznim nagibnim mehanizmom i ugrađenim osloncem za noge. Š75xV100xD91 cm
| Vrsta | Fotelja |
|---|---|
| Materijal | Pjena, PP (polipropilen), šperploča, Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena, Čelik |
| Materijal | Sjedalo: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Čelik, Naslon: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: PP (polipropilen) |
| Okvir | šperploča |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Noge | PP (polipropilen) |
| Punjenje | 100% poliesterska vlakna, 100% poliesterska vlakna |
| Vanjska tkanina | 100% poliesterska vlakna |
| Boja | Tamnosiva |
| Funkcija | Ugrađeni naslon za noge, Nagibni mehanizam |
| Vrsta opruga | džepičaste opruge |
| Veličina nakon montaže | Širina: 75 cm, Visina: 100 cm, Dubina: 91 cm |
| Visina sjedišta | 47 |
| Dubina sjedala | 51 |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 76 cm, Dužina: 80 cm, Visina: 58 cm |
| Težina | 29 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC® 100% |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Relax fotelje
Odlična konstrukcija i materijal Vrlo su udobne i u svaku oreooruku
Ime: Vlatka
VEJLBY FOTELJA
Jako sam zadovoljna s foteljom,a još su me više oduševile djelatnice Marina,Marija i Danijela iz Hey Park Zadar.
Ime: D
ΑΝΑΠΑΥΤΙΚΗ
Για τα χρήματα της είναι πολύ-πολύ καλή και κυρίως αναπαυτική. Φαίνεται να είναι και καλή κατασκευή. Αντί για καναπέ πήρα δυο από αυτές έτσι τις χρησιμοποιώ καθημερινά. Η τιμής της σε σύγκριση με αντίστοιχα προϊόντα από άλλο σκανδιναβικό κατάστημα είναι πολύ πιο τίμια.
Ime: STEFANOS
Naslanjač VEJLBY temno siv
Naslanjač se lepo poda naši dnevni in naši sedežni. Zelo udoben in primeren za večerno branje knjig. Zelo priporočam.
Ime: Ines
Stoel
Mooi en niet duur
Ime: Grietje
Křeslo
Fantastické, pohodlné.
Ime: Marcela
Vejlby fauteuil
Fijne relax stoel met een zachte stoffen bekleding, een stevige en comfortabele stoel voor een betaalbare prijs.
Ime: JAN
Чудесно кресло
Много удобно кресло! Лесно за сглобяване. Препоръчвам!
Ime: Дарина
Encantada con el producto
Muy comodo, economico y facil de montar. Encantada estoy con el. No es excesivamente grande, tamaño perfecto.
Ime: M.Angeles
Sofá Reclinável
O sofá é muito confortável, a entrega foi muito rápida, parece ser de muito boa qualidade. Estou muito satisfeita com o artigo e também com o atendimento. Voltarei a comprar nesta loja, sem dúvida!
Ime: Luísa
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
