ANDRUPLounge stolica ANDRUP okretna bež tkanina
Tkanina. Sjedište i naslon od bjene. S okretnom bazom. Š74xV75xDub73 cm
| Vrsta | Lounge stolica |
|---|---|
| Materijal | Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Masivna borovina, Čelik |
| Materijal | Sjedalo: Pjena, Poliesterska vlakna, Čelik, Naslon: Pjena, Poliesterska vlakna, Čelik, Noga: Poliesterska vlakna, Čelik |
| Okvir | šperploča, Poliesterska vlakna, Masivna borovina, Čelik |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25/18 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 24 kg/m³ |
| Boja | Bež |
| Funkcija | Okretna baza |
| Veličina nakon montaže | Širina: 74 cm, Visina: 75 cm, Dubina: 73 cm |
| Visina sjedišta | 45 |
| Dubina sjedala | 52 |
| Informacija o montaži | Montiran |
| Veličina prije montaže | Širina: 76 cm, Dužina: 81 cm, Visina: 74 cm |
| Težina | 18 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC® Mix |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Prachtige stoel
Zeer trendy stoel! Staat prachtig in ons interieur en moet niet onderdoen voor de duurdere merken! Draaimechanisme werkt perfect.
Ime: Anette
Loungestoel
Deze aankoop is prijs, kwaliteit zeker een aanrader.
Ime: Werner
Fotelja
Odusevljena sam izgledom i kvalitetom. Okreće se, udobna je i veoma je estetski lepa u prostoru kao dizajnerski komad.
Ime: Slavica
Fint
Fint och mycket bra kvalitet.
Ime: Edwar
Fåtölj
Jätte fin tycker väldigt mycket om den
Ime: Katrin
Bord
Jätte nöjd
Ime: Katrin
Fina & bekväma
Köpte på 30% 2 st och är förvånad över hur fin & hyfsat bekväm stolen är trots sin storlek. Funkar för barn & vuxna. Synd att tyget ej är avtagbart och snurrfunktionen är något trög. Annars toppen och är väldigt nöjd med designen.
Ime: Anonym
Draaaizetel
Fijne zetel, goede steun in de rug... Daarom er een tweede bijgekocht. Gezellig om koffietje te drinken.
Ime: Vanbesien Corine
Fåtöljer
superfina är dom och jättebra pris ,så nöjd!!!
Ime: Bojana
Andrup Relaxsessel
Sieht sehr schön aus aber sehr hart und mit Relaxsessel hat es nichts zu tun! Ich bereue den Kauf!
Ime: Olga
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
