PEBRINGEBlagovaonska stolica PEBRINGE siva/crna
| Materijal | Pjena, LDF (vlaknaste ploče niske gustoće), šperploča, Poliesterska vlakna, Čelik |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Čelik, Naslon: Pjena, LDF (vlaknaste ploče niske gustoće), Poliesterska vlakna, Čelik, Naslon za ruke: Pjena, LDF (vlaknaste ploče niske gustoće), Poliesterska vlakna, Čelik, Noga: Čelik |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 24 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 24 kg/m³ |
| Podstava | Sjedalo i naslon |
| Boja | Siva, Crna |
| Veličina nakon montaže | Širina: 52 cm, Visina: 82 cm, Dubina: 62 cm |
| Visina sjedišta | 47 |
| Dubina sjedala | 46 |
| S naslonima za ruke | ne |
| Visina naslona za ruke | 52 |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 29,2 cm, Dužina: 57 cm, Visina: 70 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC® Mix |
| Težina | 6,6 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stolice
Sve pohvale, stolice vrlo udobne
Ime: Marina
Καρέκλες σαλονιού
Υφασμάτινη καρέκλα που δυστυχώς το ύφασμα δεν αφαιρείται για πλύσιμο οπότε χρειάζεται προσοχή! εύκολη συναρμολόγηση με μερικές βίδες, πολύ καλή συσκευασία αποστολής! μέχρι στιγμής, ένας μήνας αγοράς, είναι σταθερές και ανθεκτικές!
Ime: Ιωάννης
Top!
We hadden een nieuwe cuckstoel nodig nadat de vorige het had begeven. Echt enorm comfortabel in te zitten terwijl ik kijk hoe onze bull mijn vrouw afrijdt.
Ime: Pieter
Elégedett
2 hete használjuk. Az üzlerben minden széket kipróbaltam, számomra ez volt a legkényelmesebb.
Ime: Dékán Edina
Sillas
Muy cómodas y geniales
Ime: M Angeles
achat chaises
Les chaises sont conformes à ce que J ai acheté... Tout est Ok
Ime: Pascal
Très déçu
Les pieds se sont pliés sur 5 de mes 6 chaises achetés en 2022... et évidemment toutes ont été endomagés après les 2 ans de garantie Je regrette mon achat
Ime: Charlotte
Slab kvalitet
Stolice su kupljene pre 3 godine. U roku od nedelju dana su popustile noge kod 2 od 6 stolica. Slab materijal.
Ime: Endre
Finger weg! Absolut schlechte Qualität!
Vermeintlich schöne und hochwertige Stühle entpuppen sich als billige Mangelware. Schaut euch die negativen Bewertungen an… Stuhlbeine gehen nach kurzer Zeit kaputt.
Ime: Henrik J.
Die Stuhlbeine brechen!
Nach einem Jahr haben wir zwei von vier Stühlen wegen der Beine verloren
Ime: Albert
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

