NAPPEDAMSuncobran NAPPEDAM Ø250 bež
Preporučeni proizvodi
Opustite se u ugodnoj hladovini sa suncobranom NAPPEDAM. S UV zaštitom i vodoodbojnom nadstrešnicom, ručkom i čvrstim čeličnim stupom, ovaj bež vrtni suncobran poziva na opuštanje na otvorenom. Ø250xV238 cm
Značajke
- Ručka za otvaranje: Lako otvorite i zatvorite suncobran
- UV-zaštita: Štiti platno od izbljeđivanja
- Vodoodbojno: Platno je otporno na laganu kišu i rosu
- Ventilacijski otvor: Ventilacijski otvor u platnu smanjuje pritisak vjetra
- Čelična šipka: Čvrsta i izdržljiva
- Stalak i navlaka za suncobran: Kupuju se odvojeno
Ručka za otvaranje
Ručka za otvaranje olakšava otvaranje i zatvaranje suncobrana. Ovo može biti posebno korisno kada rukujete velikim suncobranima.
UV-zaštita
Suncobran ima platno od poliesterskih vlakana s UV-zaštitom. To znači da platno može izdržati izloženost suncu, a da mu boja ne izblijedi.
Vodoodbojno
Platno je vodoodbojno, što vam omogućuje da uživate u vanjskom prostoru bez brige o laganoj kiši ili rosi.
Ventilacijski otvor
Ventilacijski otvor na vrhu platna smanjuje pritisak vjetra i omogućuje cirkulaciju zraka. Stoga je manja vjerojatnost da će se suncobran prevrnuti po vjetrovitom vremenu.
Čelična šipka
Suncobran ima čeličnu šipku presvučenu prahom koja je čvrsta i izdržljiva. Težina čelične šipke pomaže osigurati dobru stabilnost.
Stalak i navlaka za suncobran
Stalak za suncobran mora se kupiti zasebno. Ne zaboravite odabrati odgovarajući stalak za suncobran od najmanje 35 kg kako bi vaš suncobran bio stabilan po vjetrovitom vremenu. Također možete razmisliti o dodavanju navlaka za suncobran kako biste zaštitili svoj suncobran kada nije u upotrebi.
Podaci o proizvodu
| Veličina nakon montaže | Promjer: 250 cm, Visina: 238 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 43 cm, Dužina: 14 cm, Visina: 128 cm |
| Težina | 4,3 kg |
| Oblik | okruglo |
| Platno | 100% poliesterska vlakna |
| Uže | 100% poliesterska vlakna |
| Ručica za otvaranje | Aluminij, Polipropilen |
| Rebra | Čelik |
| Broj rebra | 6 |
| Ruda | Čelik |
| visina šipke | 235 cm |
| Promjer šipke | 3,8 cm |
| Boja šipke | Crna |
| Kapica | Polipropilen |
| Štiti od UV-zračenja do | 98 % |
| Boja | Bež |
| Feature | ručica za otvaranje, UV-zaštita, prozračivanje, vodoodbojan |
| Tretman | Premaz u prahu |
| naknadno održavanje | Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Ομπρέλα NAPPEDAM
Πολύ καλη και όμορφη ομπρέλα σε καλή τιμή!
Ime: Esther Κανατελια
Красив и изгоден!
Чадърът е много красив и стабилен, въпреки ниската цена. Бих го купила пак! Препоръчвам да измерите височината, ако го слагате под друг навес (тераса), защото е доста висок. Също така, да си купите и защита за чадър, ако вали или когато не го ползвате - защото е светъл и се цапа бързо. Като цяло много ми харесва!
Ime: Поли
Продукт
Супер продукт за цена качество!
Ime: Михаела
Jó minőség
Ár-érték aranyban szerintem jó választas.
Ime: Berzeviczi Erika
Ótimo
Um guarda-sol com ótima qualidade/preço.
Ime: Francisca
Zufrieden
Erfüllt voll und ganz seine Aufgabe und sieht wirklich noch ziemlich gut aus
Ime: MH
Wunderbar
Der Schirm ist wirklich super und sehr robust, gut verarbeitet
Ime: Karina
Nuria
Buena calidad mejor precio
Ime: Nuria
Slunečník
Cena×výrobek=top
Ime: Ivana
Дуже гарна парасоля
Якісна тканина та сам корпус, зручно розкладається та складається, єдине що не помітила одразу, що немає можливості робити нахил парасолі, але це я не догледіла, а так все супер )
Ime: Наталія
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
