RAUMAVrtni stol RAUMA Š90xD140 tamni pijesak
Vrtni stol s gornjom pločom od kaljenog stakla boje tamnog pijeska. Odgovarajuće postolje i noge u čeliku s premazom u prahu. Š90xD140xV74 cm
Podaci o proizvodu
| Veličina nakon montaže | Širina: 90 cm, Dužina: 140 cm, Visina: 74 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 71 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 142 cm, Dužina: 88 cm, Visina: 9 cm |
| Težina | 25,7 kg |
| Materijal | Postolje: Čelik, Površina stola: Kaljeno staklo, Noge: Čelik |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Oblik | Pravokutni |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Tamni pijesak |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
RAUMA
Najrađe bih Vam poslala sliku stola koji krasi moju terasu! Predivan!
Ime: Katarina Krajina
Kerti asztal.
Tökéletes.
Ime: Andrea
Prachtige tafel
Prachtige tafel, komt overeen met de foto’s en gemakkelijk te monteren. Enige nadeel is dat 1 van de poten geen schroefdraad had. Gelukkig heb ik een handige man die dit heeft opgelost, maar anders is dit wel een uitdaging
Ime: Sanne
Terrassebord
Supert bord. Skar 10 cm av bena, så ble det super bord å ha stående ute til sofahjørne. …og billig.
Ime: Bjørn
Table de jardin
Tres belle table ,design Super qualité
Ime: Sophie
tavolo rauma
molto bello, solo presenta dei segni sul piano, tipo cerchietti , che si vedono controluce, probabilmente sono nella parte interna del vetro, perchè non vanno via in nessun modo. Comunque un po' delicato nella pulizia
Ime: nadia
Tuintafel
Een mooie tafel. Is makkelijk in elkaar te zetten. Wel jammer dat er her en der beschadigingen te zien zijn. Er zijn verschillende "kekjes" op de bovenkant van de tafel te zien. Hopelijk gaat dit niet beginnen roesten op lange termijn.
Ime: Bc
Flot stabilt havebord
Er super glad for vores nye havebord, det er flot og meget stabilt, så nu kan det godt blive sommer
Ime: IRENE
Tuintafel rauma
Prachtige tafel Makkelijk in elkaar te zetten hele luxe uitstraling. Erg blij mee
Ime: Moniek
Flot bord
Nem at samle, flot udseende og god pris
Ime: Lucia
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

