AGERMOSEVrtna garnitura AGERMOSE 6 osoba natur
Preporučeni proizvodi
Opustite se u svom vanjskom prostoru s AGERMOSE vrtnom garniturom. Ovaj set za 6 osoba sastoji se od kutne garniture s udobnim jastucima i odgovarajućeg stola s pločom od umjetnog drva.
Značajke
- Garnitura za 6 osoba: Kutna garnitura za 6 osoba i 1 stol
- Luksuzni jastuci: S dugotrajnom, grubo tkanom navlakom
- Ploča od umjetnog drva: Izgled prirodnog drveta, nije potrebno održavanje
- Petan: Sintetičko pruće otporno na vremenske uvjete
- Čelični okvir: Čvrst i izdržljiv
- Periva navlaka: Navlaka jastuka može se skinuti i prati na 30°C
Garnitura za 6 osoba
Ovaj set sastoji se od kutne garniture za 6 osoba i jednog stola. Odgovarajući namještaj može udobno smjestiti 6 osoba.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sjedala i naslon omogućuju vam udobno opuštanje i uživanje. Jastuci imaju dugotrajnu, grubo tkanu navlaku, što ih čini otpornima na oštećenje. Spremite jastuke unutra kada ih ne koristite kako biste ih zaštitili od vremenskih uvjeta i produžili im vijek trajanja.
Ploča od umjetnog drva
Lounge stol ima ploču od umjetnog drva. Ima izgled i teksturu prirodnog drva bez potrebe za održavanjem. Izrađen je od plastike, poput polistirena, što je izdržljiv materijal. Umjetno drvo otporno je na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature. Izbjegavajte stavljanje staklenih predmeta na izravnu sunčevu svjetlost na umjetno drvo, jer to može uzrokovati opekline i promjenu boje.
Petan
Petan je lagano, sintetičko pruće koja pruža prirodan izgled, a ne zahtijeva održavanje. Petan je otporan na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Čelični okvir
Okvir od čelika premazanim prahom čvrst je i izdržljiv. Težina čeličnog okvira pruža dobru stabilnost.
Periva navlaka
Jastuci imaju navlaku s patentnim zatvaračem koja se lako može skinuti i prati u perilici rublja na 30°C kako bi ostala svježa i čista. Punjenje jastuka ne može se prati.
| vrtni lounge set | 1 kutni trosjed, 1 stol |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 239 cm, Visina: 73 cm, Dubina: 181 cm, Visina sjedišta: 39, dvostrano: ne |
| Materijal | Postolje: Čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. |
| Vrsta | kutni trosjed |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 74, Dužina: 145 cm, Visina: 67 cm |
| Materijal | Postolje: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Umjetno drvo je sintetički materijal koji ne zahtijeva održavanje i ima prirodnu strukturu drveta. Napravljen je od plastike, kao što je polistiren, koja je izdržljiva i otporna na vremenske uvjete. Umjetno drvo je UV-zaštićeno što štiti površinu boje. |
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 63 cm |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Veličina prije montaže | Širina: 66/70/77 cm, Dužina: 164/162/148 cm, Visina: 46/17/6 cm |
| Težina | 38,5/19/16 kg |
| Boja | Natur |
| Osobe | 6 |
| Uključuje | Luksuzni jastuci s dugotrajnom, gusto tkanom navlakom |
| Tretman | Premaz u prahu |
| Svojstva | Ne može se okrenuti na drugu stranu |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, punjenje: Poliuretanska pjena/100% poliesterska vlakna, Gustoća pjene: 22 kg/m³, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati sa sličnim bojama, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, Punjenje: 100% poliesterska vlakna, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati sa sličnim bojama, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Maksimalno opterećenje | 660 kg |
| Testirano do | 660 kg |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super
Vrtna garnitura je super. Došla je na vrijeme i lako ju je složit
Ime: Evald
Proizvod nije dostavljen
Ne mogu ocijenit proizvod jer mi nije dostavljen tako da ne zasluzuje ni jednu zvjezdjcu ali na zalost nine moguce ocijenit s 0
Ime: Marija
Vrtna garnitura
Odrađeno sve kako je dogovoreno, proizvod detaljno opisan, stanje u potpunosti odgovara opisu. Vrlo zadovoljna omjerom cijene i kvalitete.
Ime: Cindori Lidija
Vrtna garnitura
Odnos cijene i kvalitete odličan
Ime: Antonija
Fint gruppe
Veldig fint gruppe, god bruksavisnning
Ime: Juan
Lounge sæt
Fantastisk
Ime: Lone Haumann
Izuzetno loš kvalitet
Garnitura je nakon 4 godine neupotrebljiva. Naslon na jednom delu se potpuno raspao, materijal puca iako je garnitura tokom čitave sezone natkrivena i zaštićena od padavina i sunca. Previsoko plaćena cena za ovako nekvalitetnu garnituru koja je korištena svega 4 godine, potpuno sam razočarana. Nikada više ovakve stvari neću uzimati u Jysku.
Ime: Ž.M.
Záhradné sedenie
Po prečítaní recenzií som sa obávala zakúpiť výrobok, ale predsa som to urobila a môžem potvrdiť, že sedenie je veľmi pekne, pohodlné, kvalitné prevedené a ľahko sa montuje presne podľa návodu, odporúčam
Ime: Ivanka
Flotte utemøbler
Var enkelt og greit å sette sammen. Og ser veldig fint ut! Eneste minuset er vel at skruene er veldig skjøre. Så vær forsiktig når man monterer. Den ene skruen knakk inni sporet når vi monterte.. ellers veldig flott til en god pris.
Ime: Elise
Bordplade helt ødelagt
Ikke engang et år gammelt endnu og bordpladen er helt hvid/misfarvet, trods det har haft dækken på hele vinteren. Man skulle tro, at den var blevet spraymalet, bare med enormt mange ujævnheder og pletter… Virkelig ærgerligt, når det alligevel koster nogle tusinde kroner :-(
Ime: Mette
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


