JUNGLEDALStolica za ljuljanje JUNGLEDAL crna
Vrtna stolica za ljulanje od čelika. S luksuznim jastucima s dugotrajnom, grubo tkanom navlakom. Š86xV80xDub105 cm
Podaci o proizvodu
| Veličina nakon montaže | Širina: 86 cm, Visina: 80 cm, Dubina: 105 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 35 |
| Veličina prije montaže | Širina: 67 cm, Dužina: 89 cm, Visina: 43 cm |
| Težina | 12.6 kg |
| Materijal | Postolje: Čelik, Naslon: Čelik, Sjedalo: Čelik, Noge: Čelik |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, punjenje: 100% poliesterska vlakna, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: Ne, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Mrlje se mogu očistiti vodom |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, Punjenje: 100% poliesterska vlakna, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: Ne, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Mrlje se mogu očistiti vodom |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Crna |
| Testirano do | 110 kg |
| Uključuje | Luksuzan jastuk s dugotrajnom, grubo tkanom navlakom od poliesterskih navlaka |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Ljuljačka
Odlična ljuljačka, kvalitetno napravljena. Isporuka je bila brza s obzirom da artikl nije bio na stanju u trgovini. Jedina primjedba je na navlaku jastuka koja se ne može skidati, ali to je zanemarivo s obzirom na samu udobnost ljuljačke.
Ime: Snježana
Bitte im Sortiment wieder aufnehmen
Ich saß in einer Filiale auf dem hellen Sessel und fand ihn super. Zwei Tage später wollte ich ihn mir kaufen und Zack war der Sessel verkauft und zudem aus dem Sortiment genommen. Sehr schade. Ich würde mich freuen, wenn der Sessel ganz bald wieder zum Verkauf angeboten wird
Ime: Marina
rewelacja
Fotel strzał w dziesiątke, bardzo wygodny i do tego szeroki. Szkoda, że co jakiś czas znika, bo ciężko go zamówic
Ime: Patryk
Den mest behagelige stolen
Elsker denne, vi krangler hvem som skal sitte i den :))
Ime: Maja
Alt i alt en god stol
En lækker stol men hynden glider rundt og udover kanten hele tiden hvilket er virkelig belastende.
Ime: Camilla
Uwielbiam!!
Kocham ten fotel! Jest starannie wykonany i bardzo wygodny, każdy chce na nim siedzieć : D
Ime: Ewa
Fotel jest rewelacyjny
Fotel jest rewelacyjny- bardzo wygodny . Polecam
Ime: Beata
słaba jakość
słaba jakość wykonania stelaża. niestety otwory w stelażu nie pokrywają się i trzeba użyć dużo siły aby go skręcić.
Ime: Monika
POEZJA
szeroki, idealnie się w niego wpada i leży jak król. wykonanie: bajka 10/10
Ime: Patryk
Fantastisk
Mit bedste køb længe. Man bliver helt salig af at være i den. Bruger min indenfor .
Ime: Kristian
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

