EDDERUPLounge stolica EDDERUP natur
Preporučeni proizvodi
Lounge stolica od aluminija i petana. Š63xV77xDub75 cm
Podaci o proizvodu
| Veličina nakon montaže | Širina: 63 cm, Visina: 77 cm, Dubina: 75 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 39 |
| Visina naslona za ruke | 58 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 63 cm, Dužina: 75 cm, Visina: 77 cm |
| Težina | 4 kg |
| Materijal | Postolje: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 110 kg |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
LOUNGE STOLICA EDDERUP NATUR
Predivna ,moderna stolica,dobro obrađena. Prostoru daje ugodu i prirodnost.. Zadovoljna sam
Ime: Ivka Malenica
Много удобен!!
При сглобяването стягайте болтовете постепенно. На предните крака има регулация.
Ime: Недко Пенелов
Scaun terasa
Foarte frumos si comod
Ime: Cristina
Skuffende kvalitet
Jeg købte 2 af disse stole fordi jeg synes de så pæne ud. Blev ret skuffet da de skulle samles. Skruer der medfølger er af virkelig dårlig kvalitet og på den ene stol var næsten umulig af få skruer til at passe med de med de huller som boret. Den anden stol var ikke så pæn i flettet. Havde bestemt forventet af når man køber den lidt dyrere model, at så fulgte kvaliteten med. Det synes jeg ikke var tilfældet her, og var skuffet over mit køb. Vil ikke anbefale.
Ime: Mette Therese Olsen
Top stoel
Deze stoel is echt mijn favoriet. Zit heerlijk en ziet er goed uit. Bovendien is de stoel licht in gewicht, je pakt hem met een hand op en in de andere houdt je je koffie ;-) Je kunt ze ook stapelen … en hij zit zo in elkaar!
Ime: Kirsten
Fauteuil extérieur Edderup
A l'état neuf, très bonne qualité, assise très agréable et solidité apparente. A voir d'ici 1-2 années en les laissant à l'extérieur (sauf hiver)
Ime: Eric
Erg blij mee, mooi design!
Zitten heerlijk ook voor lange mensen. Ideaal dat ze gewoon buiten kunnen blijven staan! Lichtgewicht. Mooi design.
Ime: Sanne
Flotte stoler
Veldig fornøyd Enkle å sette sammen
Ime: Jane
Great Outdoor chair
Really stylish chair, lightweight, sturdy for outdoors, great price.
Ime: Rionagh
Dejlig stol
Vi har haft vores stole et par år, og de er stadig som nye - farven holder, komforten er i top. Elsker dem!
Ime: Lene
O brendu
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja ljeta ugodnima uz kvalitetne vrtne proizvode marke JUTLANDIA® koji kombiniraju suvremen dizajn i funkcionalnost po sjajnim cijenama.
Bez obzira na to opremate li najsunčanije mjesto u svojem vrtu, proširujete udobnost svojeg dnevnog boravka na terasu ili uređujete urbani vrt na svojem balkonu, uz marku JUTLANDIA pronaći ćete odgovarajuće rješenje. Asortiman obuhvaća klasični dizajn i omiljene sezonske proizvode, a sve sa „skandinavskim štihom”.
Velik dio vrtnog namještaja marke JUTLANDIA nije potrebno održavati, a marka također nudi drveni vrtni namještaj s certifikatom FSC®. To znači da se drvo dobiva odgovornim šumarstvom čime se jamče odgovarajući uvjeti za okoliš, životinje i ljude.
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

