BANELVAbasicMadrac s oprugama 80x200 BANELVA srednje tvrd
Veličina:
BANELVA madrac s oprugama 80x200 cm je srednje čvrst madrac osmišljen da vam pruži potporu i udobnost tijekom cijele noći. Madraci s oprugama dobro prate vaše pokrete, što olakšava slobodno kretanje i ustajanje iz kreveta.
Značajke
- Veličina: Š80xD200 cm. Visina: 16 cm
- Srednje čvrst madrac: Uravnotežen i prilagodljiv
- Ciljana potpora: 4 sloja udobnosti pružaju udobnost i stabilnu potporu
- Bonnell opruge: Povezane opruge pružaju ravnomjernu potporu
- Polieterska pjena: Osigurava čvrstu potporu
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Testirano na štetne tvari
- Periva navlaka: Navlaka se skida i može se prati na 40°C
Srednje čvrst madrac
Srednje čvrst madrac je svestran izbor koji pruža uravnoteženu potporu i umjerenu prilagodljivost. Udobnost se razlikuje od osobe do osobe, no općenito — što ste teži, madrac bi trebao biti čvršći, i obrnuto. Madrac treba biti dovoljno mekan ili čvrst da održava vašu kralježnicu u ravnoj liniji.
Ciljana potpora
Madrac je dizajniran kako bi pružio ciljanu potporu kroz kombinaciju zona i slojeva udobnosti. Sastoji se od 4 sloja udobnosti, među kojima su bonnell opruge i polieterska pjena, a svaki doprinosi dubini i stabilnoj potpori. Zajedno pružaju dobro uravnoteženu udobnost tijekom cijele noći.
Bonnell opruge
Jezgra madraca uključuje 13 cm sloj bonnell opruga s gustoćom od 117 opruga po m². Povezane opruge pružaju ravnomjernu i čvrstu potporu po cijeloj površini madraca.
Polieterska pjena
Sloj polieterske pjene pruža čvrstu potporu i prikladan je za svakodnevne potrebe spavanja. Radi se o često korištenoj vrsti pjene.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Ovaj madrac ima OEKO-TEX® STANDARD 100 certifikat. To znači da je svaki njegov dio — od tkanina i ispune do konaca i patentnih zatvarača — testiran u neovisnim OEKO-TEX® institutima i zadovoljava stroge standarde vezane uz štetne tvari.
Periva navlaka
Madrac ima navlaku s patentnim zatvaračem koju je lako skinuti i oprati u perilici na 40°C kako bi ostala svježa i čista.
Dopustite nam da vam pomognemo odabrati pravi madrac
Ako želite saznati više o tome koji madrac najbolje odgovara vašim potrebama, pogledajte naše vodiče ili posjetite najbližu JYSK trgovinu. Tamo možete isprobati različite modele i dobiti savjet prema vašem položaju spavanja i drugim osobnim preferencijama.
| Tvrdoća | Srednje tvrdo |
|---|---|
| Sastav jezgre | Polieterska pjena |
| Sloj udobnosti 1 (od vrha) | 20 mm polieterska pjena 25 kg/m³ |
| Sloj udobnosti 2 | 400 g/m² filc |
| Sloj opruga (od vrha) | 13 cm Bonell opruge pružaju čvrstu i relativno stabilnu podršku. |
| Broj opruga/m² | 117 |
| Sloj udobnosti 4 | 400 g/m² filc |
| Sastav tkanine | 100% poliesterska vlakna |
| Prošivanje | 150g/m² poliesterska vlakna |
| Pranje | 40°C, samo navlaka |
| Izbjeljivanje | Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u sušilici |
| Glačanje | Ne glačati |
| Kemijsko čišćenje i mokro čišćenje | Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno |
| Veličina | Širina: 80 cm, Duljina: 200 cm, Visina: 16 cm |
| Veličina | 80x200 |
| Veličina pakiranja | Širina: 40 cm, Duljina: 87 cm, Visina: 40 cm |
| Pakirano | Pakirano u roli u kartonskom pakiranju |
| Težina | 8 kg |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u neovisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne tvari. |
| Upotreba s podesivom podnicom | da |
| Boja | Bijela |
| Vrsta madraca | madrac s oprugama |
| Vrsta opruga | Bonell opruge pružaju čvrstu i relativno stabilnu podršku. |
| Kvaliteta | BASIC |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Madrac
Za dijete do 50kg
Ime: Goran
Nemultumit si nu recomand
Dimensiunea saltelei este de 87x197 si din pacate am desfacut ambalajul si nu pot sa dau retur.
Ime: Marian
Multumiri !
Proptitudinea, amabilitarea mi-au placut dar…. reci, fără nici un zimbet!… la Medgidia
Ime: Nicolae
Olcsó, mégis kifogástalan matrac
Nagyon kényelmes, minőségi termék! Ár-érték arányban egyedülálló.
Ime: Kassai Mónika
Salteaua ideală pentru vară
Este o saltea ideală mai ales pe timp de vară, având arcuri în interior și mai mult spațiu între ele față de una din spumă care este plină, menține răcoare. La început a fost o perioadă de acomodare cu arcurile, dacă te arunci pe ea ca și pe o saltea cu spumă efectiv te aruncă în aer. Este suficient de confortabilă fără topper, singurul minus că este mai sensibilă din cauza arcurilor.
Ime: Fabian
Saltea balneva
Cel mai slab produs din gama de saltele
Ime: Leonard
Στρώμα 90×200
Πολύ τίμιο για τα λεφτά του! Το συνιστώ!
Ime: Patty tsala
Nepotrivită
Din păcate fiind o saltea ieftină nu îndeplinește decât rolul estetic, nu se poate dormi pe ea. Este atât de moale încât reușești să o strângi între degete( pe grosimea saltelei)
Ime: Ionut
Saltea
Este destul de bună
Ime: Andrei
Gyenge minőség
Mindennapi használatra felnőtteknek nem ajánlom.
Ime: sahar
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
