VARPELEVUredska stolica VARPELEV crna mreža/crna
Preporučeni proizvodi
VARPELEV uredska stolica dizajnirana je da vam pruži potporu kako biste ostali fokusirani tijekom cijelog radnog dana.
Uredska stolica je podesiva i i pruža potporu, te pomaže da vam je udobno tijekom dugih sati rada. S podesivim naslonom za glavu i 1D podesivim naslonima za ruke, ova stolica pruža dugotrajnu udobnost i potporu. Izrađena je od prozračne mreže.
Dimenzije: Š72xV116–126xDub77 cm
Značajke
- Podesiv naslon za glavu: Bolja potpora za glavu i vrat
- 1D podesivi nasloni za ruke: Podesivi po visini
- Klizni nagibni mehanizam: Prati pokrete vašeg tijela
- Zaključavanje naslona u različitim položajima: Omogućuje fiksiranje stolice u različitim kutovima nagiba
- Podesiva visina: Prilagođavanje vašoj visini i držanju
- Sigurnosni kotačići: Automatski se zaključavaju kada se stolica ne koristi
- Mreža: Bolja prozračnost i protok zraka
Podesiv naslon za glavu
Možete jednostavno prilagoditi naslon za glavu svojoj visini i načinu sjedenja. Prava potpora za vrat pomaže vam da sjedite udobnije i smanjuje umor, osobito tijekom dugih sati ispred ekrana.
1D podesivi nasloni za ruke
Nasloni za ruke mogu se podešavati po visini. Možete ih podići ili spustiti tako da odgovaraju vašoj visini i načinu na koji volite sjediti.
Klizni nagibni mehanizam
Klizni nagibni mehanizam oomogućuje blag nagib sjedala i naslona kada se naslonite unatrag. Podržava prirodne pokrete tijela, što povećava udobnost tijekom duljeg sjedenja. Otpor mehanizma može se pojačati ili smanjiti kako bi se prilagodilo koliko lako se naslon naginje unatrag.
Zaključavanje naslona u različitim pložajima
Mehanizam nagiba može se zaključati u različitim kutovima nagiba. Zaključajte stolicu u opuštenom položaju za odmor ili u uspravnom položaju za stabilno sjedenje.
Podesiva visina
Prilagodite visinu stolice svojoj visini i načinu sjedenja. Sjedite udobno dulje vrijeme tako da noge ravno dodiruju pod, a ruke su u ravnini s radnom površinom.
Sigurnosni kotačići
Kotačići imaju mehanizam kočenja osjetljiv na pritisak. Iz sigurnosnih razloga automatski se zaključavaju kada stolica nije u upotrebi. Kada sjednete ili primijenite težinu, kotačići se automatski otključavaju.
Mreža
Mrežasta tkanina na sjedalu omogućuje bolju prozračnost i ventilaciju. Pomaže da vam bude hladnije i udobnije tijekom dugih dana.
Podaci o proizvodu
| Vrsta | Konferencijska stolica |
|---|---|
| Materijal | PP (polipropilen), PU-poliuretan, Poliamid, poliesterska mreža, Poliuretanska pjena, Tkanina |
| Materijal | Sjedalo: poliesterska mreža, Naslon: poliesterska mreža, Naslon za ruke: PP (polipropilen), Poliamid, Noga: Poliamid |
| Okvir | PP (polipropilen), Poliamid |
| Sjedište | Tkanina: poliesterska mreža |
| Zvjezdasta baza | Poliamid |
| Kotačići | PU-poliuretan |
| Naslon | Tkanina: poliesterska mreža |
| Naslon za glavu | Tkanina: PU-poliuretan, materijal pjene: Poliuretanska pjena |
| Jastučić naslona za ruke | PU-poliuretan |
| Okvir sjedišta | PP (polipropilen), Poliamid |
| Boja | Crna |
| Funkcija | 1D podesivi nasloni za ruke (gore/dolje), Podesivi naslon za glavu, Podesivi otpor nagibnog mehanizma, Plinski podizač, Lumbalna potpora, Najlonska osnova, Podesivi naslon za leđa, Kotačići imaju kočioni mehanizam osjetljiv na pritisak. Iz sigurnosnih razloga kotačići se automatski zaključavaju kada se stolica ne koristi. Čim sjednete ili stavite težinu na sjedalo, kotačići se otključavaju. |
| Karakteristike | Podesiva visina |
| Veličina nakon montaže | Širina: 72 cm, Visina: 116-126 cm, Dubina: 77 cm |
| Visina sjedišta | 46-56 |
| Dubina sjedala | 50 |
| Visina naslona za ruke | 63 |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 66 cm, Dužina: 46 cm, Visina: 76 cm |
| Težina | 22 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
top stolica
moram priznati da je to najudobnijanstolica koju sam kada imao i koristio a govorim to kao "gamer" od 30 i koju god , 180 cm visine i 100 i sitno kila. Ugl, s njom zasigurno nece pogrijesiti
Ime: Denis
Uredska stolica
Ugodno sam iznenađena profesionalnošću JYSK tima. Stolica je izvrsna.
Ime: Renata
Odlična uredska stolica, jako zadovoljna!
Stolica je jako udobna, sviđa mi se materijal i prozračnost istoga, Udobna za sjedenje i super potpora za donji dio leđa. Naslon za glavu koji možete namjestiti u položaj koji vam odgovara. Izuzetno zadovoljna, stolicu sam kupila po preporuci djelatnice Yiska!! Hvala!
Ime: Karmen
Loša kvaliteta konstrukcije i mreže
Mreža brzo popusti te počne propadati, izuzetno loša kvaliteta konstrukcije. Potpora na leđima ima plastićni rub između 2 potpore koji uporno bode u kralježnicu. Definitivno ne preporućujem, da sam barem sačuvao račun odmah bih je vratio. (imam je tek mjesec dana)
Ime: Borna Romić
Pomer kvalita, cena, pohodlie - super
Kreslo som skusala v predajni a bolo najpohodlnejsie zo vsetkych, ktore som mohla vyskusat. Najskor mi vadila opierka na hlavu, ale pri spravnom nastaveni a spravnom sedeni (co najblizsie k operadlu) je fajn. Inak kreslo je super pohodlne, citim sa v nom jak Stephen Hawking :)
Ime: Katarina
Bra stol
Bra stol. Verkar vara ok kvalitet och ok inställningar. Skulle kanske önska haft fler lägen på låsning av lutning än dom som finns, men inget som drar ner betyget
Ime: Robert
Sensowne krzesło w dobrej cenie
Krzesło spełnia moje oczekiwania. Na plus dobre wykonanie i jakoś materiałów. Drobny minus za zbyt nisko umieszczone i nieregulowane poparcie dolnej partii kręgosłupa, co może być niedogodnością dla wyższych osób.
Ime: Michał
Jedna od najiboljih stolica koju sam koristio
Za mene je ovo najudobnija stolica, ali sam morao da skinem naslon za glavu jer se ne podešava dovoljno. Ali to je stvar ukusa, nekome će odgovarati. Preporučujem da je prvo probate u prodavnici
Ime: Evg
Jedna od najiboljih stolica koju sam koristio
Za mene je ovo najudobnija stolica, ali sam morao da skinem naslon za glavu jer se ne podešava dovoljno. Ali to je stvar ukusa, nekome će odgovarati. Preporučujem da je prvo probate u prodavnici
Ime: Evg
Los kvalitet
Nakon par meseci stolica se iskrivila, pocela se klimati na vrhu cilindra, stolica je precenjena prilicno je neudobna
Ime: Chair user
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
