ILDVEDTrosjed ILDVED bež tkanina/boja hrasta
Preporučeni proizvodi
Trosjed od tkanine. Trosjed se lako razvlači u krevet. Sjedište i naslon od pjene. Noge od masivnog drveta. S prostorom za pohranu. Površina za spavanje: 114x192 cm. Š192xV85xDub97 cm
| Vrsta | Trosjed |
|---|---|
| Osobe | 3 |
| Materijal | šperploča, Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena, Masivno drvo kaučukovca, Čelik |
| Materijal | Sjedalo: šperploča, Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena, Čelik, Naslon: šperploča, Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena, Čelik, Noga: Masivno drvo kaučukovca |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 28 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Punjenje | 100% poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena |
| Vanjska tkanina | 100% poliesterska vlakna |
| Boja | Bež, Natur hrast |
| Karakteristike | S prostorom za pohranu |
| Broj opruga/m² | 12 |
| Veličina nakon montaže | Širina: 192 cm, Visina: 85 cm, Dubina: 97 cm |
| Visina sjedišta | 43 |
| Dubina sjedala | 60 |
| Površina za spavanje | Širina: 114 cm, Duljina: 192 cm |
| Veličina kada se produži | Širina: 114 cm, Dužina: 192 cm, Visina: 43 cm |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 114 cm, Dužina: 192 cm, Visina: 32 cm |
| Težina | 41 kg |
| Maksimalno opterećenje | 270 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 135 kg |
| Maks.opterećenje pov.za spavanje | 270 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali iz šume koji se koriste u proizvodima s ovom oznakom potječu iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane kako bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC®. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u trgovinama i u webshopu. |
| Prostor za pohranu | Ispod sjedala |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kauč
Jako sam zadovoljna proizvodom.
Ime: Tamara
Odličan kauč
Kauč je sasvim ok, malo je tvrđi nego što smo mislili, nigdje nije navedeno to. Sve u svemu, odličan je.
Ime: Ivanka
Odlično.
Vrijednost za novac.
Ime: Marija
Celková spokojenost
Pěkná pohovka s úložným prostorem. Pochvala za kvalitní zabalení a doručení ve sjednaném termínu.
Ime: Zdeňka
Nöjd
TIPS FINNS HÄR. Soffan är extremt billig, elegant och lättmonterad. Mer ljusgrå än beige. Väldigt hård sittyta- men fungerar bra. Jag älskar (står ej i beskrivningen) att ryggstödet går att ändra från upprätt till halvliggande läge och jag har kudde under huvudet. Perfekt till trötta dagar med tv-tittande. Soffan är lätt att ändra i de tre olika lägena. Eftersom det är en hård sitt- och liggyta har jag en bäddmadrass- 4 cm och ett madrasskydd från Jysk. Jag dubbelviker madrasskyddet och placerar (under lakan, ovanpå bäddmadrass) under axlar/rygg/höft). I förvaringen får jag plats med två kuddar, bäddmadrass och täcke. Madrasskyddet viker jag ihop och förvarar på soffan utsida bakom ryggstödet (du kan ha förvaring där med vid behov. Jag slipper glipan och ont i rygg och axlar. Om du bäddar ut till bäddsoffa dagligen- är tipset att att den placeras en bit ut från vägg, den tar några cm mer utrymme bakom soffan när den är utfälld. Det är en praktisk, elegant, bra bäddsoffa med förvaring - för extremt billig peng.
Ime: Annika
Convertible
Très bon article et et très joli
Ime: Diana
Snygg
Väldigt fint bäddsoffa, lite hård men fin Monterad o klar, bara benen som ska på annars i princip klar.
Ime: Rundik
Un sofa cama resolutivo que permite guardar muchas cosas
Me gusta el sofá, es simple y tiene caracter. Lo uso en una habitación para la consola y que cuando vengan invitados tengan donde quedarse. Cumple perfectamente, no tiene porque ser el mas comodo para cumplir con lo que se busca y este es lo que yo buscaba.
Ime: Ángel
Canapea
Utilă pentru o cameră mică. Raport bun calitate - preț.
Ime: Preda
Recenze
Sedačka super, tvrdší sezení vyhovuje
Ime: Vlaďka
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
