VARMINGLounge stolica VARMING natur
Lounge stolica od čelika, nauljenog FSC® tvrdog drva i polipropilenskih vlakana. Uključuje luksuzne jastuke s dugotrajnom, grubo tkanom navlakom. Š110xV149xDub80 cm.
| Veličina nakon montaže | Širina: 110 cm, Visina: 149 cm, Dubina: 80 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 47 |
| Veličina prije montaže | Širina: 74 cm, Dužina: 113 cm, Visina: 70 cm |
| Težina | 18 kg |
| Materijal | Postolje: Čelik, Naslon: 100% poliesterska vlakna, Sjedalo: 100% poliesterska vlakna, Noge: Masivna bagremovina |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Uže | 100% poliesterska vlakna |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% polipropilensko vlakno, punjenje: Poliuretanska pjena/100% poliesterska vlakna, Gustoća pjene: 18 kg/m³, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati sa sličnim bojama, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% polipropilensko vlakno, Punjenje: 100% poliesterska vlakna, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati sa sličnim bojama, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Tretman | Nauljeno, Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 110 kg |
| Uključuje | Luksuzni jastuci s dugotrajnom, gusto tkanom navlakom |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali iz šume koji se koriste u proizvodima s ovom oznakom potječu iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane kako bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC®. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u trgovinama i u webshopu. |
| naknadno održavanje | Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Lounge stolica VARMING natur
Predivna stolica odlične kvalitete i modernog izgleda.
Ime: Petra
Fantastische stoel
Ziet er prachtig uit: goede kwaliteit en makkelijk in elkaar te zetten. Let op: pootjes zijn iets donkerder dan op de foto: kwam mij heel goed uit!
Ime: Jolanda
Świetny zakupy
Fotel wygodny elegancki. Szybki montaż. Lekki. Idealny na taras. Relaks, odpoczynek.
Ime: Zadowolona
Wat een gave stoel!
Zo blij mee! Heel stijvol, topkwaliteit en makkelijk in elkaar te zetten Echte aanrader
Ime: Jolanda
Passt perfekt zum Boho Style
Wunderschöner Loungesessel. Einfach aufzubauen und sehr stabil! Sehr gute Qualität! Absoluter Lieblingsplatz auf der Terasse!
Ime: Maria
Grossartig
Wunderschöner Sessel. Der Aufbau ging schnell und einfach. Großartiger Kundenservice. Es gab ein kleines Problem bei der Auslieferung. Der Kundenservice von Jysk hat sofort reagiert und sich um das Problem gekümmert. Toll finde ich auch, dass der Kundenservice noch persönlich zu sprechen ist. Bewahrt euch das. Nichts ist wichtiger als der Kontakt von Mensch zu Mensch . Für die Filialen die ich kenne, gilt dies übrigens auch. Kompetent, hilfsbereit und freundlich.
Ime: Marina Vogel
Absolute Empfehlung
Toller Lounge-Sessel, kam gut verpackt an. Der Aufbau ging super schnell und einfach. Perfekt für unseren Balkon. Klare Empfehlung
Ime: Renate
Toller Sessel
Lieferung einwandfrei und der Sessel ist ein Traum! Mega stabil und wunderschön.
Ime: Miriam
Lieferung Loung- Sessel
Wir waren sowohl mit der Bestellung in der Geschäftsstelle in Sondershausen, als auch mit der Lieferung sehr zufrieden. Der Sessel steht auf dem Balkon und wird von der Mutti jeden Tag mit großer Freude genutzt.
Ime: Beate Bornemeier
Schicker Sessel
Lieferung pünktlich und unkompliziert, Aufbau ging auch ohne Anleitung super schnell und einfach - schickes Teil :-)
Ime: Lena
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

