GLOMFJORDSloživa stolica GLOMFJORD crna
Preporučeni proizvodi
Crna složiva stolica sa sjedalom i naslonom od tekstilena i okvirom od aluminij obloženog prahom. Aluminij je lagan i robustan materijal koji ne hrđa. Stolice se mogu složiti jedna na drugu za kompaktnu pohranu.
Podaci o proizvodu
| Veličina nakon montaže | Širina: 58 cm, Visina: 88 cm, Dubina: 67 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 45 |
| Visina naslona za ruke | 64 cm |
| Težina | 3 kg |
| Materijal | Postolje: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Funkcija | Složivo |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Crna |
| Testirano do | 110 kg |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Montiran |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Toppenstolar
Vi har haft dessa i fem år och de är fortfarande lika fina och sköna. De har stått inne vissa vintrar ute vissa. En liten nackdel är att de kan vara svårt att få riktigt rena pga att sitsen och ryggen är så tät men man får kämpa lite så brukar det ordna till sig. Ett stort plus är att de är väldigt lätta, både unga och gamla kan utan problem flytta runt dem.
Ime: Louice
Dårlig kvalitet
Vi købte to stole for 3 år siden . Sidste år begyndte de at flosse i båndene i ryglænet. I år har jeg oplevet at båndene på ryglænet har smittet sort farve af på min bluse. Blusen måtte vaskes for at få farven væk. De bliver kaseret nu.
Ime: Kirsten
Glomfjord stol
Har lige købt 4 af ovennævnte stole. Vi er glade for købet. Stolene er lette i rustfri aluminium, dejlige at sidde i og i vores optik også meget flotte - en fryd for øjet. Vi glæder os til at bruge dem de næste mange år.
Ime: Karen
O brendu
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja ljeta ugodnima uz kvalitetne vrtne proizvode marke JUTLANDIA® koji kombiniraju suvremen dizajn i funkcionalnost po sjajnim cijenama.
Bez obzira na to opremate li najsunčanije mjesto u svojem vrtu, proširujete udobnost svojeg dnevnog boravka na terasu ili uređujete urbani vrt na svojem balkonu, uz marku JUTLANDIA pronaći ćete odgovarajuće rješenje. Asortiman obuhvaća klasični dizajn i omiljene sezonske proizvode, a sve sa „skandinavskim štihom”.
Velik dio vrtnog namještaja marke JUTLANDIA nije potrebno održavati, a marka također nudi drveni vrtni namještaj s certifikatom FSC®. To znači da se drvo dobiva odgovornim šumarstvom čime se jamče odgovarajući uvjeti za okoliš, životinje i ljude.
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

