EJSINGBlagovaonska stolica EJSING bež tkanina/natur hrast boja
Blagovaonska stolica s naslonima za ruke koji pružaju dodatnu potporu i udobnost. Stolica ima podstavljeno sjedalo i zakrivljeni naslon od bež tkanine. Noge od čelika s izgledom hrasta.
| Materijal | filc, Folija je vrsta ukrasnog furnira s površinom otpornom na oštećenja. Folija je lakirana ili impregnirana, a obično je zalijepljena za ivericu ili panel od medijapana. |
|---|---|
| Materijal | Sjedalo: šperploča, Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena, Naslon: Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena, Čelik, Naslon za ruke: Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena, Čelik, Noga: Folija je vrsta ukrasnog furnira s površinom otpornom na oštećenja. Folija je lakirana ili impregnirana, a obično je zalijepljena za ivericu ili panel od medijapana. |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 23 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 23 kg/m³ |
| Podstava | Sjedalo i naslon |
| Boja | Bež, Natur hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 55 cm, Visina: 79 cm, Dubina: 55 cm |
| Visina sjedišta | 47 |
| Dubina sjedala | 47 |
| S naslonima za ruke | da |
| Visina naslona za ruke | 63 |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 60 cm, Dužina: 101 cm, Visina: 20 cm |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC® Mix |
| Težina | 15 kg |
| Testirano do | 110 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Not wood!!!
I was very disappointed when I realized that the part that looks like wood is actually metal that has a sticker of wood pattern on it.
Ime: Tin
Bardzo wygodne
Przepiękne krzesła, łatwe w montażu i bardzo wygodne - także dla wysokich osób ;)
Ime: Magda
Vuestra atención os distingue
He tenido la gran suerte de recibir la atención de vuestro equipo en varias ocasiones y si tuviera que definirlo en una sola palabra sería esta, IMPECABLE. Gracias por el excelente trabajo que realizan tanto en tienda como atención al cliente y sobre todo por el servicio pos venta.. Graaacias
Ime: Angeles matilla pedrajas
Piękne
Piekne i wygodne krzesła. Polecam.
Ime: Angelika
Krzesła do jadalni
Bardzo łatwe w montażu, pięknie wyglądają. Użytkuję dopiero dwa tyg , więc ciężko pisać coś jeszcze. Wygodne bardzo!
Ime: Joanna
Przepiekne
Krzesła nie mogły być lepsze, wyglądają elegancko i są wygodne, do tego świetnie wykonane
Ime: Monika
Świetne krzesła
Długo się nad nimi zastanawiałam. Zupełnie niepotrzebnie. Super jakość i wygląd. Składać zgodnie z instrukcją. Części pod siedziskiem zamontowanie nieodpowiednio uniemożliwiają montaż oparcia.
Ime: Sylwia
VERAMENTE BELLA E COMODA
CONSIGLIO
Ime: CINZIA
Super alternatywa!
Długo szukałam krzeseł, które zachwycą jakością wykonania i designem. Po złożeniu zamówienia zorientowałam się że nogi nie są drewniane i trochę mnie to martwiło, jednak po otwarciu opakowania okazało się, że jakość ich wykonania nie budzi żadnych zastrzeżeń. Gorąco polecam, w cenie 6 krzeseł, w modnych sklepach kupicie tylko dwa markowe. Muszę dodać, że kolor obicia różni się od poglądowego, w realu są w kolorze lnu.
Ime: Dominika
Sills
Una buena elección Muy cómoda y ligera Recomendable 100%
Ime: Rosa
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

