EJDRUPTV-stalak EJDRUP 1 polica bež
Čelik. Odgovara televizorima 32-65 inča. Uključuje kotače koji se mogu blokirati i podesive noge. Š100xV116xDub55 cm
| Vrsta | TV-stalak |
|---|---|
| Materijal | Čelik |
| Materijal | Prednja strana: Čelik, Vrh: Čelik, Noge: Čelik, Okvir: Čelik, Polica: Čelik |
| Boja | Bež |
| Karakteristike | Za 32-65 inch TV, Samostojeće |
| Uključujući | 1 polica, 4 podesive noge, 4 kotača |
| Veličina nakon montaže | Širina: 100 cm, Visina: 116 cm, Dubina: 55 cm |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 46 cm, Dužina: 108 cm, Visina: 8 cm |
| Težina | 11 kg |
| Maksimalno opterećenje | 50 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Praktično i lijepo
Lako za sastaviti, dobra kvaliteta. Za manje ili starije televizore se možda treba malo improvizirati jer neki trebaju M2 ili M3 vijke i matice, a u paketu s Ejdrup dolaze samo M4.
Ime: Žarko Kuvalja
TV stalak
Izvrsno i praktično riješenje za televizore do dijagonale 65" ili 165cm. Stalak je moguće jednostavno premještati pomoću kotača uz okretanje ekrana po potrebi. Polica je iskorištena za soundbar. Jednostavno sastavljanje stalka kao i montaža TV-a kroz jasne upute i priloženi alat. Nakon prvog kupljen je i drugi stalak.
Ime: Andrej
Praktično i čvrsto
Praktičan stalak za one koji moraju seliti televiziju. Dovoljno je čvrst da ga se može i nositi s televizijom (npr. po stubištu). Stalak je čvrst i stabilan. Stalak se može prilagoditi različitim rasporedima rupa na televiziji. Isprobano na 55 inča.
Ime: SC77
Todella kätevä ja käytännöllinen
Tämä on todella kätevä. Ostimme vanhemmille ja nyt mm. siivoaminen on helppoa myös tv alta koska jalustaa voi liikutella helposti versus aikaisempi painava tv taso.
Ime: Virpi
Tv jalusta
Täydellinen televisiolle ja muulle tarvittavalle
Ime: Anne
Zła jakość i nielogiczny montaż
Stojak jest wykonany tandetnie, otwory są niespasowane, sporo trzeba dopasowywać na siłę, milion śrubek, każda z inną głowicą (trzeba niewspółmiernie dużej ilości narzędzi jak na taki sprzęt). Długości śrub nieprzemyślane, przez co trzeba stosów podkładek. Kąt tv po zawieszeniu jest odwrotny - odchyla się do tyłu. Jedynie w miarę ładnie wygląda. Nie polecam.
Ime: Kaja
Mobiel tv-meubel
Ontzettend praktisch meubel. Het is heel stevig en wat heel fijn is is dat je het ontzettend makkelijk kunt verplaatsen. In ons geval staat het aan het voeteneind van het bed, dus met het bed verschonen ideaal. Verder geen tierelantijnen, gewoon super handig.
Ime: Leontine
Robust
Pænt og robust tvbord
Ime: Lisbeth
super, nadočekávání
stojan je bitelný, pořádný a funguje skvěle i moc dobře vypadá, jsem fakt moc spokojená, i cena je velmi příjemná
Ime: Tereza
Prisvärd och snygg
Ser lika fin ut som en dyrare variant. Känns hållbar. Den beige färgen smälter in bra. Lite komplicerad att bygga ihop så bra om man är två personer.
Ime: Jonna
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

