LYDUMStolić LYDUM Ø60 bež vlaknasti cement
Vlaknasti cement i magnezijev oksid. Ø60xV40 cm
Podaci o proizvodu
| Vrsta | Stolić |
|---|---|
| Oblik | Okrugli |
| Materijal | Vlaknasti cement, Magnezij oksid |
| Materijal | Vrh: Vlaknasti cement, Magnezij oksid, Noge: Vlaknasti cement, Magnezij oksid |
| Boja | Bež |
| Veličina nakon montaže | Promjer: 60 cm, Visina: 40 cm |
| Informacija o montaži | Montiran |
| Veličina prije montaže | Širina: 65 cm, Dužina: 65 cm, Visina: 45 cm |
| Težina | 20 kg |
| Maksimalno opterećenje | 20 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Lampa stolic
Prezadovoljna svime!
Ime: Suzana
Odličan
Dizajn i kvaliteta odlični, izgleda prekrasno u prostoru, preporuka!
Ime: snježana
Jako loša kvaliteta
Ovaj stolić smo kupili i vratili isti dan. Bio je oštećen po rubovima. U dućanu, unatoč ljubaznom osoblju, nismo uspjeli naći neoštećen. Jako loša kvaliteta. Šteta, jer izgleda predivno. Daljnjom upotrebom bi se samo još više oštetio, jer je kvaliteta izbimno loša.
Ime: Sanda
LYDUM STOLIĆ
Jednostavno nemam riječ...posta dostava jako brz... Obožavam preljep i kvalitetan! Preporučujem svima! Hvala ljepa!
Ime: Zgrincic Katalin
Sto
Prelep sto, minimalistički dizajn, jednostavnost i elegancija. Moderan i kvalitetan.
Ime: Marija
Stunning for the price
This is a lovely coffee table for my living area. It is heavyweight and sturdy came with no chips. When you look close, it has a speckled pattern which I really like as it’s not just plain Price was amazing, no complaints here
Ime: Hannah
LYDUM
Stolik piękny, designerski, efektowny. Łatwy w utrzymaniu czystości. idealnie pasuje do stolika z tej samej serii tylko w mniejszym rozmiarze - kolor identyczny. Razem prezentują się super. Jestem bardzo zadowolona.
Ime: Kate
Lydum
Prelep sto, dugo sam ga čekala da bude na stanju i nisam se pokajala.
Ime: Milica
Nagyszerű
Nagyon elégedett vagyok ezzel az asztallal. Élőben még szebb, mint a képeken – a rostcement felület kifejezetten prémium hatású, letisztult és modern megjelenést ad a térnek. Stabil, masszív darab, nem billeg, és jól bírja a mindennapi használatot. Külön plusz, hogy kültéren és beltéren is jól mutat, így igazán sokoldalúan használható. A színe és textúrája nagyon elegáns, könnyen kombinálható más bútorokkal. Tisztítása egyszerű, nem kényes. Összességében ár-érték arányban is kiváló választás, bátran ajánlom annak, aki tartós, stílusos asztalt keres.
Ime: Böczkös-Borsay Andrea
Table basse
La table est magnifique et de bonne qualité. Dommage qu’elle soit arrivée un peu abîmée à cause du transport. Le service client a été très réactif malgré tout. Je rachèterai.
Ime: Katia
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
