EGENSETrosjed EGENSE pijesak tkanina
Preporučeni proizvodi
| Vrsta | Trosjed |
|---|---|
| Osobe | 3 |
| Materijal | Pjena, iverica, šperploča, Poliesterska vlakna, Masivno drvo kaučukovca |
| Materijal | Sjedalo: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: Masivno drvo kaučukovca |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 24/50-55 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 16/50-55 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 16/50-55 kg/m³ |
| Punjenje | 100% poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena/100% poliesterska vlakna |
| Vanjska tkanina | 100% poliesterska vlakna |
| Boja | Bež, Natur hrast |
| Veličina nakon montaže | Širina: 200 cm, Visina: 80 cm, Dubina: 80 cm |
| Visina sjedišta | 44 |
| Dubina sjedala | 50 |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 65 cm, Dužina: 174 cm, Visina: 88 cm |
| Težina | 54 kg |
| Maksimalno opterećenje | 330 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontroliranog drveta. Iako kontrolirano drvo ne potječe iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode s FSC oznakom u trgovinama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
EGENSE
Πολύ ποιοτικός και όμορφος καναπές με ποιοτικά υλικά και άνετο κάθισμα και πλάτη. Πανεύκολος στην συναρμολόγηση.
Ime: Ιωάννης
Диван
За цената си е много добър, достатъчно удобен без да блести със свръхкомфорт , като цялото супер съотношение цена- качество особено като е на промоция
Ime: Галин Колев
Divano molto bello
Divano molto bello, facile da montare, sembra molto solido, spero non mi deluda!
Ime: Marianna
Excelente
Compré dos sofás: uno de 3 plazas y otro de dos. Me parecen muy cómodos y con una relación calidad/precio espectacular. Además fáciles de montar. Creo que el color es ligeramente más oscuro a lo que parece en la foto. No le doy más estrellas porque no se puede.
Ime: Jaime
Супер Диван!
Дивана е невероятен, удобен, красив и много добре се вписва в стаята, обичам го!!! Много лесен за сглобяване!
Ime: Irinка
Buen aspecto y fácil de montar
Sofá muy correcto y a un precio económico. El montaje es fácil y sin necesidad de herramientas.
Ime: marc
Sohva
Tukeva ja laadukkaan oloinen halppissohvaksi. Helppo kasata, hyvät ohjeet.
Ime: Anni
Sofa
Sofa w porządku, wydaje się porządnym meblem, łatwa do złożenia. Natomiast kolor inny trochę niż na zdjęciach katalogowych, trichę smutniejszy, "brudniejszy".
Ime: Jadwiga
Top!
Wij zijn niet zo groot, dus eindelijk een bank gevonden waar ik met mijn voeten bij de vloer kan! En als je de rugkussens eruit haalt, kun je er heel goed op slapen. Voor het geld heeft het echt een luxe uitstraling. De kussens van zowel de rug als de zitting blijven goed in vorm. Ik ben heel blij met deze aankoop.
Ime: Erica
Perfecto, buen diseño, calidad precio
Ha quedado precioso. El montaje fue facilísimo. El sofá es precioso, mejor que en la foto ya que se veía muy claro y el beige es un poco como un tono arena, perfecto. Se puede usar como cama individual quitando los cojines del respaldo. Compré dos con la oferta online . Lo recomiendo
Ime: Carolina
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
