HYLLAbasicSloživi madrac 60x190 HYLLA
HYLLA sklopivi madrac 60x190 cm je madrac osmišljen da vam pruži potporu i udobnost tijekom cijele noći. Madraci od pjene općenito se dobro prilagođavaju obliku vašeg tijela.
Značajke
- Veličina: Š60xD190 cm. Visina: 7 cm
- Polieterska pjena: Osigurava čvrstu potporu
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Testirano na štetne tvari
- Obostrano korištenje: Produljuje vijek trajanja madraca
Polieterska pjena
Polieterska pjena je često korištena vrsta pjene koja pruža čvrstu potporu i prikladna je za svakodnevne potrebe spavanja.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Ovaj madrac ima OEKO-TEX® STANDARD 100 certifikat. To znači da je svaki njegov dio — od tkanina i ispune do konaca i patentnih zatvarača — testiran u neovisnim OEKO-TEX® institutima i zadovoljava stroge standarde vezane uz štetne tvari.
Obostrano korištenje
Madrac možete okrenuti s gornje na donju stranu te ga rotirati od uzglavlja prema podnožju. To sprječava prekomjerno trošenje na istim mjestima i produljuje vijek trajanja madraca.
Miris iz proizvodnje nestaje s vremenom
Novi madrac može imati lagani miris iz proizvodnje. To je u potpunosti bezopasno i s vremenom će nestati. Prozračivanje ili usisavanje madraca može ubrzati taj proces.
Dopustite nam da vam pomognemo odabrati pravi madrac
Ako želite saznati više o tome koji madrac najbolje odgovara vašim potrebama, pogledajte naše vodiče ili posjetite najbližu JYSK trgovinu. Tamo možete isprobati različite modele i dobiti savjet prema vašem položaju spavanja i drugim osobnim preferencijama.
| Vrsta madraca | madrac od pjene |
|---|---|
| Jezgra | Polieterska pjena |
| Sloj udobnosti 1 (od vrha) | 70mm polieterska pjena 25kg/m³ |
| Sastav tkanine | 52% poliesterska vlakna/48% pamuk |
| Pranje | Ne |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u sušilici |
| Izbjeljivanje | Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje |
| Glačanje | Ne glačati |
| Kemijsko čišćenje i mokro čišćenje | Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno |
| Upute | Prebrisati vlažnom krpom |
| Veličina | Širina: 60 cm, Duljina: 190 cm, Visina: 7 cm |
| Veličina | 60x190 |
| Veličina pakiranja | Širina: 28 cm, Duljina: 65 cm, Visina: 28 cm |
| Pakirano | Pakirano u roli u plastiku |
| Težina | 2,275 kg |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u neovisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne tvari. |
| Kvaliteta | BASIC |
| Boja | Sivo |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Madrac HYLLA
Odličan, oduševljena kvalitetom i spavala sam odlično na njemu, s obzirom da je pomoćni madrac, izvrsno.
Ime: Sara
Super madrac
Ovo je super madrac za krevet, a služi i kao tabure i navlaka se može osvježiti i prati. Stalno je u upotrebi.
Ime: Gordana Tomljanović
recenzija
ok
Ime: Marijan
Exact ce căutam.
Foarte bună. Este exact ce cautam
Ime: Camelia
Pěnová matrace Jysk
Spokojenost. Za dobré peníze, dobrá matrace. Používám do stanu a je pohodlná.
Ime: Dominik
Saltea pliabila
Saltea bunicica , slaba la material/ husa deja de rupe la un colt. In rest, calitate pret, ok.
Ime: Bucsa Cristina
Nicht nochmal-
Ich habe sie als Ergänzung zu meinem Schlafsofa gekauftl, also aufgelegt zur vorhandenden Polsterung. Das war aber nichts. Ist einfach zu weich, auch hatte ich es falsch eingeschätzt mit der kurzen Länge von 190cm., Habe ich dann Entsorgt weil mir der Aufwand zu Groß war. Aber für Kinder wohl ausreichend.
Ime: Matthias
O saltea foarte buna
Un produs excelent. Salteaua este confortabilă și ușoară.
Ime: Maximilian
Foarte comoda si utila
Mi se pare super practica si desi pare subtire e foarte confortabila. Ar fi fost perfecta daca era o idee mai lata.
Ime: Mihaela
Materac turystyczny
Bardzo dobry materac turystyczny. Dobra jakość pianki i zewnętrznego materiału. Estetycznie i solidnie wykonany-dobra jakość do ceny.
Ime: Natalia
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
