GEDVEDTrosjed GEDVED svjetlosiva tkanina
Preporučeni proizvodi
| Vrsta | Trosjed |
|---|---|
| Osobe | 3 |
| Materijal | Pjena, LVL, šperploča, Poliesterska vlakna, Masivno drvo kaučukovca |
| Materijal | Sjedalo: Pjena, LVL, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: Masivno drvo kaučukovca |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: D20 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: D16 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: polieterska pjena, Gustoća pjene: D16 kg/m³ |
| Boja | Svjetlosiva |
| Vrsta opruga | Svaka opruga zaštićena je džepom od tkanine, što madracu daje fleksibilnost, produžuje trajanje i smanjuje buku. |
| Broj opruga/m² | 108 |
| Veličina nakon montaže | Širina: 210 cm, Visina: 85 cm, Dubina: 84 cm |
| Visina sjedišta | 50 |
| Dubina sjedala | 50 |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 83 cm, Dužina: 206 cm, Visina: 38 cm |
| Težina | 41 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvodi koji nose ovu oznaku izrađeni su od kombinacije materijala iz FSC™-certificiranih šuma, recikliranih materijala i/ili FSC kontroliranog drveta. Iako kontrolirano drvo ne potječe iz FSC™-certificiranih šuma, smanjuje se rizik da materijal dolazi iz neprihvatljivih izvora. Pronađite proizvode s FSC oznakom u trgovinama i u webshopu. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Trosjed
Jako udoban trosjed
Ime: Jasmina
Volim ove trosjede
Imamo ih preko dvije godine i zaista smo jako zadovoljni. Udobni, mekani, prostrani.
Ime: Irena
Prosjecan proizvod
Jednostavan za sastaviti, ugodan oku i udoban za sjediti. Za lezanje je malo nezgrapan i propada vec nakon par dana koristenja.
Ime: Josip
Super je
Dobre kvalitete, lak za montažu i stabilan i meni je BAAŠ dobar!
Ime: T. N
Kauc
Prezadovoljna. Kauc je prekrasan i jako udoban :)
Ime: P_2200
Savršen
Udoban, lagan, prekrasan.. Perive navlake za jastuke na naslonima su mu najveći plus, iako se s jastuka za sjedenje ne skidaju pa se ne mogu oprati (možda u budućnosti budu i one perive ;)).
Ime: Ifka
Divano
Il divano va bene a parte l'occorrente per montarlo nascosto. Il corriere di una scortesia mai vista prima d'ora e se ricapita un altro ordine con consegna della stessa ditta farò l'annullamento immediato.
Ime: Giovanni
Canapea comodă și placuta
Ambalată in cutie, ușor de manipulat. Arăta foarte bine în living , fiind eleganta datorită pernelor pline și picioarelor .
Ime: Gabriela
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΑΞΙΑΣ ΤΙΜΗΣ
Στα 325€ με εκπτωση, νομιζω οτι δεν υπαρχει καλυτερη αγορα! Καλη ποιοτητα υφασματος, ισως λιγο ψηλο το καθισμα (σχεδιατηκε για Σκανδιναυους) με οχι μεγαλο βαθος αλλα πολυ καλη στηριξη της μεσης. Τα συγχαρητηρια μου στους σχεδιαστες του πακεταρισματος Η συναρμολογηση ευκολη αλλα θελει την ωρα της! Το μονο που θελει βελτιωση στις οδηγιες ειναι να τονισθει ξεκαθαρα οτι οι βιδες και τα ποδια ειναι εντος του καναπε μεσα σε θηκη με φερμουαρ, γιατι οι περισσοτεροι τα ψαχνουν!
Ime: ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Диван
Страшно удобен продукт. Лесна поръчка доставка пренасяне и сглобяване
Ime: Валя Пулева
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
