STORSIPPATepih STORSIPPA Ø160 bež
Preporučeni proizvodi
| Materijal prednje strane | 100% poliesterska vlakna |
|---|---|
| Materijal stražnje strane | 100% poliesterska vlakna s TPR |
| Primjena | Za unutrašnji prostor |
| Pranje | 30°C |
| Upute | Prati sa sličnim bojama; prvih par puta prati odvojeno |
| Izbjeljivanje | Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u sušilici |
| Glačanje | Ne glačati |
| Kemijsko čišćenje i mokro čišćenje | Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno |
| Promjer | 160 cm |
| Težina prednje strane | 500 g/m². |
| Težina, stražnja strana | 700 g/m². |
| Ukupna težina prednja+stražnja strana | 1200 g/m². |
| Način bojenja | Obojen |
| Osobina | Žakard |
| Boja | Bež |
| Dizajn | S uzorkom |
| Oblik | Okrugli |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u neovisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne tvari. |
| Daljnje informacije | Odmah uklonite mrlju. Ako je tekućina, obrišite čistom, neobojanom tkaninom tako da čvrsto pritisnete oko mrlje da upije što je više moguće. Redovito usisavajte na niskoj jačini usisavanja s nastavkom bez četkica. Nemojte povlačiti labave krajeve. Umjesto toga, odrežite ih škarama da biste ih uklonili. Čuvati u suhom, dobro prozračenom prostoru. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Tepih okrugli krem boje
Tepih je jako mekan, odlicno izgleda u dnevnom boravaku
Ime: Emi
Odličan
Za svaku preporuku
Ime: Katarina
Tepih okrugli
Tepih jeste tanji,ali fin ,mekan,daje toplinu ,boja prelepa i uklapa se lepo u enterijer ,narocito uz hrastov namestaj posto je" bez "boje,ima gumu ispod i nama se ne klizi na parketu,spram cene ispunio ocekivanja
Ime: Srđan
Γλιστράει
Σίγουρα για τα λεφτά του είναι πολύ όμορφο χαλί, ωστόσο γλιστράει πολύ όταν πατάς πάνω του (όχι το κάτω μέρος). Προτείνεται μόνο αν πρόκειται να μπει κάτω από τραπέζι με καρέκλες, όχι αν πρόκειται να περπατήσεις πάνω του!
Ime: Αλέξης
Idealny
Miękki i naprawdę bardzo ładny. Jestem naprawdę zadowolona z zakupu. Jest idealny.
Ime: Karolina
Χαλί στρογγυλο
Ομορφο ,απαλο,αλλα πολυ λεπτο. Γλυστραει κι λιγο. Εγω βεβαια το εχω κατω απο στρογγυλη τραπεζαρια,οποτε το συγκρατει το βαρος.
Ime: Αναστασία
Klouže
Koberec na podlaze drží, ale člověk klouže po něm, ať už v ponožkách nebo bos. Není to až tak hrozné, ale to je subjektivní. Vypadá moc hezky, jako na fotkách. Na dotyk je trochu chladnější.
Ime: Markéta
Килим
Гарний, але небезпечно слизький. Якби знала, то не викидала бірки, а повернула б його в магазин ((
Ime: Вікторія
Zelo zadovoljna
Kupila sem jo za spalnico. Je prijetno mehka. Veseli me tudi, da je pralna.
Ime: Nina
koberec Storsippa
Veľmi príjemná farba, materiál aj tvar a jediná nevýhoda je, že je šmykľavý. Nakoľko som ho kupovala v 50% zľave, tak spokojnosť aj s cenou. Veľká výhoda, že sa dá prať.
Ime: Andrea
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
