HVITLYNGJastuk za stolice HVITLYNG 40x40x4 natur
| Navlaka | |
|---|---|
| Materijal | 60% pamuk/40% poliestersko vlakno |
| Podstava | 100% polipropilensko vlakno |
| Pranje | Ne |
| Izbjeljivanje | Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u sušilici |
| Glačanje | Ne glačati |
| Kemijsko čišćenje i mokro čišćenje | Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno |
| Upute | Čistiti samo mrlje |
| Težina | 140 g/m². |
| Težina navlake | 80 g |
| Veličina | Širina: 40 cm, Dužina: 40 cm, Visina: 4 cm |
| Način bojenja | Bez bijeljenja |
| Boja | Natur |
| Dizajn | Jednobojan |
| Jastuk | |
| Punjenja | 100% pamuk |
| Težina punjenja | 630 g |
| Pranje | Ne |
| Općenito | |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u neovisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne tvari. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Un produs extrem de slab calitativ. Nu se poate spala
Am achizitionat 12 astfel de perne intrucat mi-a placut textura material ului exterior fara sa imi pun problema de calitatea umpluturii. Din pacate umplutura nu permite spalarea lor deoarece culoarea din umplutura iese in fata pernei de culoare alba!!! Imi pare rau ca am irosit o suma atat de mare pentru un produs atat de prost. Era firesc sa fie nevoie sa speli aceste perne dupa multe utilizari pentru ca, fiind de culoare deschisa (varianta pe alb), se vor murdari. Extrem de dezamagita. Nu achizitionati acest produs!!!
Ime: Teodora
Nem alkalmas rendeltetésszerű használatra.
Nem alkalmas rendeltetésszerű használatra, mert tilos kimosni. Én mégis megtettem, és kiöblíthetetlen sötét levet eresztett, ami száradáskor sötét foltokban megfogta a huzatot. Vajon milyen ipari hulladékból készült a töltet benne? Mindenki nagy ívben kerülje, ha jót akar magának! Persze nem vették vissza és a többi négyet sem, melyeket nem mostam ki, de hosszú címkéinek letéphető részét letéptem. Kíváncsi vagyok, mit szól ehhez a Fogyasztóvédelem...
Ime: Cseh Balázs
Stuvlkissen
Guter Service
Ime: G.Wertz
Prachtig tuinkussentje
Prachtig! Je kan 2 stuks ook met de touwtjes aan elkaar binden en dan heb je een zitstuk + rugkussentje. Mega prijs kwaliteit, propere afwerking. Goede dikke stof. Super blij mee :)
Ime: Maja
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.