ODDUMLounge stolica ODDUM s prostorom za pohranu bež tkanina
Tkanina. Sjedište i naslon od pjene. S prostorom za pohranu. Š58xV80xD58 cm
| Vrsta | Lounge stolica |
|---|---|
| Materijal | Medijapan, Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena |
| Materijal | Sjedalo: Medijapan, Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena, Naslon: Medijapan, Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena, Noga: Medijapan |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³ |
| Punjenje | Poliuretanska pjena (100% reciklirana) |
| Vanjska tkanina | 100% poliesterska vlakna |
| Boja | Bež |
| Karakteristike | S prostorom za pohranu |
| Veličina nakon montaže | Širina: 58 cm, Visina: 80 cm, Dubina: 58 cm |
| Visina sjedišta | 49 |
| Dubina sjedala | 54 |
| Informacija o montaži | Montiran |
| Veličina prije montaže | Širina: 58 cm, Dužina: 80 cm, Visina: 58 cm |
| Težina | 10 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC® Mix |
| Prostor za pohranu | Ispod sjedala |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Foteljica
Odlična, elegantna, jednostavna, dobar dizajn i materijal tkanine
Ime: Branka
Lounge stolica
Praktična, udobna i funkcionalna
Ime: Lovorka
Virkelig fin stol
Perfekt stol og puf i virkelig fin farve og stof.
Ime: Christina
Ispunjena očekivanja
Jako lep mebl štof, odličan, veliki prostor za odlaganje To je manja fotelja/ lounge stolica,udobna, lepo se uklopila uz toaletni sto Dobar odnos cene i kvaliteta
Ime: Emina
Silla ODDUM con almacenaje tela beis
Lo recomiendo 100%. Tal como está en la foto. Gran almacenaje y precioso
Ime: Amaia
Tolles Produkt
Sieht sehr schön und hochwertig aus, passt viel hinein.
Ime: Kundin
Αγορά πολυθρόνας
Είναι οπως φαίνεται στην φωτογραφία, πολυ σταθερή καλής ποιότητας και με πολυ μεγαλο αποθηκευτικό χώρο
Ime: Αθηνά
Φανταστική
Τελεια πολυθρόνα, με μεγάλο αποθηκευτικό χώρο.
Ime: Αννα
Hele fijne stoel!
Ik heb deze loungestoel gekocht voor bij mijn make-up vanity. De stoel heeft een grote opbergruimte, dat is een groot voordeel.
Ime: Mariska
Fotelja tabure
Prezadovoljna sam ovim proizvodom. Tabure ima dosta prostora za odlaganje .takodje je jako udobna fotelja.
Ime: Marina
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
