FASTERHOLTVrtna klupa FASTERHOLT Š138xDub61 siva
Vrtna klupa od čelika, umjetnog drva i petana. Š138xV86xDub61 cm
| Veličina nakon montaže | Širina: 138 cm, Visina: 86 cm, Dubina: 61 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 45 |
| Visina naslona za ruke | 65 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 127 cm, Dužina: 71 cm, Visina: 17 cm |
| Težina | 12,6 kg |
| Materijal | Postolje: Čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Umjetno drvo je sintetički materijal koji ne zahtijeva održavanje i ima prirodnu strukturu drveta. Napravljen je od plastike, kao što je polistiren, koja je izdržljiva i otporna na vremenske uvjete. Umjetno drvo je UV-zaštićeno što štiti površinu boje. |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Osobe | 2 |
| Svojstva | Prikladno za balkon |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Siva |
| Testirano do | 220 kg |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
komentar
top proizvod, jučer kupljen i sastavljen sa svom opremom koja je detaljno upakirana, sve pohvale.
Ime: Ivana
Klupica
Odlično, uživam na terasi uz kavicu
Ime: Marijana Kolar Gojani
Slechte kwaliteit
Na dat we heb bijna in elkaar hadden kwamen er 2 moeren die in het frame vast gelast zaten los slechte kwaliteit
Ime: Inge
Trädgårdsbänk Falsterbo
I färdigt skick är den toppen - men vägen dit var lång och krävde assistans!!! Halvdan passform på många skruvar, inte kul!
Ime: Åsa
Lavice
Nesedí díry na šrouby, šílená montáž
Ime: Edita
Banco de jardin
Todo perfecto. Ha llegado antes de tiempo. Agradecer el asesoramiento de la Srta. Melani del jysk de Palafrugell , muy amable y me enseñó y busco todas las opciones para lo que yo buscaba.
Ime: Magda
Dezamăgitor..
La montaj una din piulitele din lateral efectiv a iesit din cadru si a afectat integritatea bancii..plus la sfarsit and am asezato pe pozitie am descoperit ca lipseau 2 "dopuri"de la picioare.. Încet încet incep produsele de la jisk sa fie tot mai slab calitativ ..
Ime: Florin
Hajosi muutamassa vuodessa
Ei muuten mitään valittamista, mutta hajosi 2-3 vuodessa. Tämän pitäisi kestää aurinkoa mutta ilmeisesti näin ei ole.
Ime: Moro
Järkyttävä kasata
Muuten tuote on ihan siisti ja toimiva, mutta pulttien laatu jätti todella paljon toivomisen varaa. Kiristäessä kierreproput joko irtosivat kokonaan tai alkoivat vain pyöriä mukana, eikä kunnollista kiristystä saanut tehtyä lainkaan. Lopulta jouduin hakemaan rautakaupasta uudet pultit ja poraamaan reiät läpi, jotta penkin sai kasattua tukevasti. Tämän hintaluokan tuotteessa kiinnitystarvikkeiden pitäisi ehdottomasti olla parempaa laatua.
Ime: Niko
Lavice
Šílená montáž. Hloupé řešení šroubů, které jsou potřeba dát přesně, ale na místa se nedá dobře dostat a nedoléhají na sebe!
Ime: Andrea
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
