VEJLBYPodesiva fotelja VEJLBY svijetli pijesak tkanina
Tkanina. Sjedište s džepičastim oprugama i punjenjem od pjene. Naslon od pjene. S kliznim nagibnim mehanizmom i ugrađenim osloncem za noge. Š75xV100xDub91 cm
| Vrsta | Fotelja |
|---|---|
| Materijal | Pjena, PP (polipropilen), šperploča, Poliesterska vlakna, Poliuretanska pjena, Čelik |
| Materijal | Sjedalo: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Čelik, Naslon: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Naslon za ruke: Pjena, šperploča, Poliesterska vlakna, Noga: PP (polipropilen) |
| Okvir | šperploča |
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Naslon | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Naslon za ruke | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³ |
| Noge | PP (polipropilen) |
| Punjenje | 100% poliesterska vlakna, 100% poliesterska vlakna |
| Vanjska tkanina | 100% poliesterska vlakna |
| Boja | Boja pijeska |
| Funkcija | Ugrađeni naslon za noge, Nagibni mehanizam |
| Vrsta opruga | džepičaste opruge |
| Veličina nakon montaže | Širina: 75 cm, Visina: 100 cm, Dubina: 91 cm |
| Visina sjedišta | 47 |
| Dubina sjedala | 51 |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 76 cm, Dužina: 80 cm, Visina: 58 cm |
| Težina | 29 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Maks.opterećenje po sjedalu | 110 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC® 100% |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Odlična!
Jako smo zadovoljni s novom foteljom!!! Udobna je a opet dovoljno čvrsta. Visina uzglavlja dostatna za udoban položaj glave pri čitanju ili gledanju televizije. Boja je neutralna i lako se uklapa uz postojeći namještaj. Presvlaka je od čvrste tkanine. Sami smo ju sastavili u roku 10 minuta. Topla preporuka!!!
Ime: Brigita
Excelente relación calidad/precio
El sillón es muy cómodo, permite reclinarte en diferentes posiciones hasta acostarte totalmente. Perfecto para quien necesita de un buen descanso. Además es muy bonito.
Ime: Patricia
Bra amningsfåtölj
Jätteskön. Köpte som amningsfåtölj och är supernöjd. Är du 180+ är fåtöljen aningen liten i storleken.
Ime: Micaela
María Dolores Vilarnau Sospedra
Me gusta y los comentarios son buenos
Ime: Dolores Vilarnau Sospedra
Muy cómodo
Sofá de pequeñas dimensiones y muy cómodo.
Ime: Lidia
Zit heerlijk
Geweldige stoel voor in de kraamtijd
Ime: Ozgul
Bardzo wygodny fotel
fotel ładny, wygodny, rozkłada się, cena spoko, czego chciec więcej
Ime: Sz
Vejby
Eenvoudig ineen te zetten. Zit heel goed. Prijs kwaliteit, goed maar juist aangekocht nog afwachten na gebruik
Ime: Niki
Fantastisk!
Helt underbar fotölj! Perfekt till amning!
Ime: Amanda
Polohovací křeslo VEJLBY
Dobrý den, polohovací křeslo VEJLBY je pohodlné, určitě využiji jako čtecí koutek. Tento nábytek - křeslo má měkké polstrování, je rozkládací, mohu si natáhnout nohy, koupila jsem si potahy, potahová látka je kvalitní, ale chci si potah pošetřit. S nákupem jsem spokojena a také i s dopravou, vstřícnost a ochota.
Ime: Naďa
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
