RADSTRUPBistro stol RADSTRUP Ø60 crna
Okrugli bistro stol s pločom od kaljenog stakla i crnim nogama od čelika obloženog prahom. Ø60xV70 cm
| Veličina nakon montaže | Promjer: 60 cm, Visina: 70 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 66 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 63 cm, Dužina: 66 cm, Visina: 7 cm |
| Težina | 6 kg |
| Materijal | Postolje: Čelik, Površina stola: Kaljeno staklo, Noge: Čelik |
| Kapica za noge | Polietilen |
| Oblik | Okrugli |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Crna |
| Svojstva | Prikladno za balkon |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ok stol
Stol je lijep,dosta čvrst,ali istina je da nije baš lako zavrnuti šarafe s imbus ključem jer nema dovoljno mjesta za okretanje,ali sve u svemu ide. Ja sam stavila istovremeno svečetiri noge,pa sam tek naknadno čitala uputstvo:) Možda je bolje staviti dvije noge nasuprot,učvrstiti ali ne do kraja pa onda druge dvije. Uglavnom moj stol se klatio na sve strane,nije pomogao kolut na kraju nogu za ravnanje. Riješila sam to tako što sam kupila gumene čepove za cijevi promjera 24 mm, ali neka budu malo duzi,cca 3-4 cm i nataknula na svaku nogu jedan,sad je čvrst kao stijena i izgleda top: D
Ime: Ljubica
Stolić
Stolić je za terasu odličan. Lako sastavljiv i dovoljno velik .
Ime: Anamarija
Stol
Super je
Ime: Marica Sliško
balkonski stol
Izuzetno sam zadovoljna, stol je lijep, praktičan i dovoljno velik za dvoje. U slučaju ružnog vremena bez problema se pomakne ili čak samo prekrije folijom. Obzirom na cijenu - preporučam!
Ime: Barbara
Stolic za teracu
Odličan stolić. Vrlo dobro izgleda na svoje novce.
Ime: Inna
Stakleni stol
Odličan
Ime: Suzana
Bistro stol RADSTRUP Ø60 crna ArticleNo. 3725109
Bistro stol RADSTRUP Ø60 crni, dobar za ove novce!
Ime: Villa Obad Neum
Cafe bord
Lille fint café bord, nemt at samle.
Ime: Hanne
Faten
Muy bueno calidad
Ime: Faten
Kafebord
Den var ødelagt der beina skal monteres. Veldig ustø og vanskelig å skru.
Ime: Christine
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

