HELAGS + VOSSVrtna garnitura HELAGS + VOSS za 2 os. crna
Unesite udobnost u svoj vanjski prostor uz ovu vrtnu garnituru koja kombinira HELAGS pomoćni stol s VOSS dvosjedom. Ova crna garnitura za 2 osobe sastoji se od dvosjeda s udobnim jastucima i pomoćnog stola s pločom stola od vlaknaste gline.
Značajke
- Vrtna garnitura za 2 osobe: Dvosjed i 1 pomoćni stol
- Luksuzni jastuci: S izdržljivom, strukturiranom navlakom
- Ploča stola od vlaknaste gline: Izdržljiva i otporna na vremenske uvjete
- Petan: Sintetičko pruće otporno na vremenske uvjete
- Čelični okvir: Stabilan i izdržljiv
- Periva navlaka: Navlaka jastuka je uklonjiva i može se prati na 30°C
Vrtna garnitura za 2 osobe
Set se sastoji od dvosjeda i 1 pomoćnog stola. Odgovarajući lounge namještaj može udobno smjestiti 2 osobe.
Luksuzni jastuci
Uključeni luksuzni jastuci za sjedalo i naslon omogućuju vam da se udobno smjestite i opustite. Jastuci imaju izdržljivu, strukturiranu navlaku, što ih čini otpornima na trošenje. Spremite jastuke u zatvoreni prostor kada se ne koriste kako biste ih zaštitili od vremenskih utjecaja i produljili njihov vijek trajanja.
Ploča stola od vlaknaste gline
Pomoćni stol ima ploču stola izrađenu od vlaknaste gline. To je kompozitni materijal izrađen od gline ojačane vlaknima, poput celuloznih vlakana ili staklenih vlakana. Materijal je izdržljiv i lagan. Otporan je na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Petan
Petan je lagano sintetičko pruće koje pruža prirodan izgled, a pritom ne zahtijeva održavanje. Otporan je na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Čelični okvir
Praškasto obloženi čelični okvir istovremeno je stabilan i izdržljiv. Težina čeličnog okvira daje dobru stabilnost.
Periva navlaka
Jastuci imaju navlaku s patentnim zatvaračem koja se može lako skinuti i prati u perilici na 30°C kako bi ostala svježa i čista. Punjenje jastuka nije perivo.
| Osobe | 2 |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 160 cm, Visina: 72 cm, Dubina: 86 cm, Visina sjedišta: 26 |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Visina: 50 cm, Promjer: 85 cm |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Stolić HELAGS Ø85xV50 crna
| Veličina nakon montaže | Promjer: 85 cm, Visina: 50 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 89 cm, Dužina: 89 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 27 kg |
| Materijal | Postolje: Čelik, Površina stola: Vlaknasta glina je kompozitni materijal koji ne zahtijeva održavanje i izrađen je od gline ojačane vlaknima, kao što su celulozna vlakna ili stakloplastika. Time se dobiva dugotrajan i lagan materijal, otporan na vremenske uvjete. |
| Oblik | Okrugli |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Crna |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge kauč za 2 osobe VOSS crna
| Veličina nakon montaže | Širina: 160 cm, Visina: 72 cm, Dubina: 86 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 26 |
| Veličina prije montaže | Širina: 86 cm, Dužina: 163 cm, Visina: 38 cm |
| Težina | 30.5 kg |
| Materijal | Postolje: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, punjenje: Poliuretanska pjena, Gustoća pjene: 25 kg/m³, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati odvojeno, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, Punjenje: 100% poliesterska vlakna, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati odvojeno, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Osobe | 2 |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Crna |
| Testirano do | 220 kg |
| Uključuje | Luksuzni jastuci s dugotrajnom, gusto tkanom navlakom |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


