HELAGS + STORHOGNAVrtna garnitura HELAGS crna + STORHOGNA za 4 os. sivosmeđa
Bezbrižno se opustite na otvorenom uz ovu vrtnu garnituru koja kombinira HELAGS pomoćni stol sa STORHOGNA garniturom. Ova sivosmeđa garnitura za 4 osobe uključuje garnituru s brzosušećim jastucima i odgovarajući stolić s pločom od vlaknaste gline.
Značajke
- Vrtna garnitura za 4 osobe: Sofa za 4 osobe i 1 pomoćni stol
- Garnitura otporna na sve vremenske uvjete: Može izdržati sve vremenske uvjete i ostati vani tijekom cijele godine
- Brzosušeća pjena: Pjena se brzo drenira i suši nakon kiše
- Inherentno obojena poliesterska tkanina: UV‑zaštićena, vodoodbojna i otporna na mrlje
- Ploča stola od vlaknaste gline: Izdržljiva i otporna na vremenske uvjete
- Čelični okvir: Stabilan i izdržljiv
- Jednostavno održavanje: Materijali koji zahtijevaju malo ili nimalo održavanja
Vrtna garnitura za 4 osobe
Set se sastoji od sofe za 4 osobe i 1 pomoćnog stola. Odgovarajući lounge namještaj može udobno smjestiti 4 osobe.
Garnitura otporna na sve vremenske uvjete
Garnitura je dizajnirana da izdrži sve vremenske uvjete i može ostati vani tijekom cijele godine. Otporna je na sve vremenske uvjete ima brzosušeću pjenu i UV‑zaštićenu, vodoodbojnu i na mrlje otpornu navlaku, što je čini izdržljivom i otpornom na sve vremenske uvjete.
Brzosušeća pjena
Garnitura ima brzosušeću pjenu s otvorenom staničnom strukturom. To omogućuje da voda i zrak lako prolaze kroz nju umjesto da se upijaju. To znači da se sofa drenira i suši unutar nekoliko sati, ovisno o vjetru i temperaturi.
Inherentno obojena poliesterska tkanina
Izdržljiva poliesterska tkanina UV‑zaštićena je kako bi se spriječilo blijeđenje boje. Također je vodoodbojna i otporna na mrlje, što znači da ne upija vodu niti mrlje od, primjerice, prljavštine, sladoleda ili pića.
Ploča stola od vlaknaste gline
Stolić ima ploču stola izrađenu od vlaknaste gline. To je kompozitni materijal izrađen od gline ojačane vlaknima, poput celuloznih vlakana ili staklenih vlakana. Materijal je izdržljiv i lagan. Otporan je na vremenske uvjete, što znači da može izdržati izloženost suncu, vlazi i promjenama temperature.
Čelični okvir
Praškasto obloženi čelični okvir istovremeno je stabilan i izdržljiv. Težina čeličnog okvira daje dobru stabilnost.
Jednostavno održavanje
Vrtna garnitura izrađena je od izdržljivih, kvalitetnih materijala koji ne zahtijevaju održavanje. Dovoljno je očistiti namještaj vodom i blagim sapunom. Spremite ga u zatvoreni prostor izvan sezone kako biste produljili njegov vijek trajanja.
| Osobe | 4 |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 257 cm, Visina: 74 cm, Dubina: 193 cm, Visina sjedišta: 43, dvostrano: ne |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Visina: 50 cm, Promjer: 85 cm |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Stolić HELAGS Ø85xV50 crna
| Veličina nakon montaže | Promjer: 85 cm, Visina: 50 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 89 cm, Dužina: 89 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 27 kg |
| Materijal | Postolje: Čelik, Površina stola: Vlaknasta glina je kompozitni materijal koji ne zahtijeva održavanje i izrađen je od gline ojačane vlaknima, kao što su celulozna vlakna ili stakloplastika. Time se dobiva dugotrajan i lagan materijal, otporan na vremenske uvjete. |
| Oblik | Okrugli |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Crna |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge kauč STORHOGNA 4 os. za sve vrem. uvjete sivosmeđa
| Veličina nakon montaže | Širina: 257 cm, Visina: 74 cm, Dubina: 193 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 43 |
| Visina naslona za ruke | 74 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 165/196 cm, Dužina: 94,5/94,5 cm, Visina: 73/73 cm |
| Težina | 21,8/26,8 kg |
| Materijal | Postolje: Čelik, Naslon: 100% poliesterska vlakna, Sjedalo: 100% poliesterska vlakna, Naslon za ruke: 100% poliesterska vlakna, Noge: Polietilen |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, punjenje: Polietilenska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Pranje: Ne, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Mrlje se mogu očistiti vodom |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, Punjenje: Polietilenska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Pranje: Ne, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Mrlje se mogu očistiti vodom |
| Osobe | 4 |
| Svojstva | Navlaka koja se brzo suši, Pjena koja se brzo suši otporna je na vremenske utjecaje zahvaljujući svojoj strukturi otvorenih ćelija koja omogućuje lak prolazak vode i zraka. Pjena se brzo cijedi i suši, što pomaže u sprječavanju razvoja plijesni. |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Sivosmeđa |
| Testirano do | 440 kg |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Een toppertje!
Bank zit lekker, veert mee. Mooie kleur. En voor een buiten bank van deze kwaliteit heel scherp geprijsd!
Ime: Mandy
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


