STORDLounge stolica STORD siva
Lounge stolica od aluminija i petana. Klizno podešavanje naslona i oslonca za noge. S luksuznim jastukom s dugotrajnom, grubo tkanom navlakom. Š66xV102xDub78 cm.
| Veličina nakon montaže | Širina: 66 cm, Visina: 102 cm, Dubina: 78 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 43 |
| Visina naslona za ruke | 60 cm |
| Težina | 11,7 kg |
| Materijal | Postolje: Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Aluminij je lagan i elegantan materijal koji ne hrđa. Nije ga potrebno održavati i lako se čisti vlažnom krpom. |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, punjenje: Poliuretanska pjena/100% poliesterska vlakna, Gustoća pjene: 25 kg/m³, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: Ne, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Mrlje se mogu očistiti vodom |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, Punjenje: 100% poliesterska vlakna, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: Ne, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Mrlje se mogu očistiti vodom |
| Funkcija | visoki naslon, hidraulična pumpa, klizno podešavanje naslona i oslonca za noge |
| Svojstva | Prikladno za balkon |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Siva |
| Testirano do | 110 kg |
| Uključuje | Luksuzan jastuk s dugotrajnom, grubo tkanom navlakom od poliesterskih navlaka |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Montiran |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Odlično
Isporuja je bila brza. Stalice kakve smo i željeli. Nije potrbna montaža.
Ime: Zlatko
Top service
Fijne stoel en super goed geholpen door de klantenservice. Top service geleverd en heel erg behulpzaam. Een pluim hiervoor!
Ime: Debbie van spreeuwel
Dålig kvalité
Köp inte dessa stolar! Jysk borde ha slutat köpa in dessa för länge sedan. Redan efter andra säsongen började båda stolarna vittra sönder. Dom tål uppenbarligen inte att stå ute trots att de varit försedda med stolsskydd. Nu är stolarna redan redo för tippen. Tyvärr har vi ej kvittot kvar annars hade vi reklamerat stolarna. Urkass kvalité!
Ime: Lars
Dårlig
Armlener gikk rottingen rett av etter 3-4 år, nesten ikke brukt, burde aldri vært solgt .
Ime: Heidi
Pæne stole, men holdbarhed under al kritik.
Pæne stole, men uacceptabel holdbarhed Stolene er rigtig flotte og behagelige, og vi var glade for dem i starten. MEN allerede efter få år begyndte flettet at sprække og gå op flere steder. Det bliver hurtigt så slemt, at stolene ikke længere er til at bruge. Det undrer mig ærligt talt, at Jysk fortsat forhandler dem, når så mange oplever de samme problemer – det vidner ikke ligefrem om rettidig omhu. Meget skuffende, især i forhold til prisen.
Ime: Michael Hansen
Mooie comfortabele stoel
Zit goed, is mooi en zat per twee heel goed verpakt. Wij hebben er 2 voor de prijs van 1 dus dat isn helemaal mooi meegenomen. Blij mee!
Ime: PB
Bijzonder fijne stoel
fantastische stoelen, geweldig!! Zitten fantastisch ook om in te liggen, onderdelen die niet roesten. Goeie aankoop.
Ime: lenie Quak
Stoel
Zeer goed
Ime: Verboven
Elendig Kvalitet
Plast rottingen spises opp av UV strålene. Første året begynte de å bli slitt. 2 året begynte de å ryke i plast rottingen. Kastet på år 3 grunnet mangel på kvittering. Så dårlig kvalitet burde aldri vært solgt!
Ime: Simon
Leuke stoelen, jammer dat de rugleuning en voetensteun niet onafhankelijk van mekaar kan worden bediend
Leuke stoelen, zitten lekker. Een minpuntje vinden wij is dat de rugleuning en voetensteun niet apart kunnen worden versteld. Hopelijk blijft het vlechtwerk intact want in veel reviews stond van niet, wij hebben het de voordeel van de twijfel gegeven.
Ime: MW
JUTLANDIA - Skandinavski život na otvorenom
Učinite svoja ljeta ugodnima uz kvalitetne vrtne proizvode marke JUTLANDIA® koji kombiniraju suvremen dizajn i funkcionalnost po sjajnim cijenama.
Bez obzira na to opremate li najsunčanije mjesto u svojem vrtu, proširujete udobnost svojeg dnevnog boravka na terasu ili uređujete urbani vrt na svojem balkonu, uz marku JUTLANDIA pronaći ćete odgovarajuće rješenje. Asortiman obuhvaća klasični dizajn i omiljene sezonske proizvode, a sve sa „skandinavskim štihom”.
Velik dio vrtnog namještaja marke JUTLANDIA nije potrebno održavati, a marka također nudi drveni vrtni namještaj s certifikatom FSC®. To znači da se drvo dobiva odgovornim šumarstvom čime se jamče odgovarajući uvjeti za okoliš, životinje i ljude.
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

