SVARTANDSolarna lampa SVARTAND Ø8xV35 crna
Crna solarna lampa sa staklenom kuglom dizajna s pukotinama. LED žarulja se pali u sumrak i pruža 6-8 sati osvjetljenja. Lampa je postavljena na koplje kako biste je lako mogli postaviti u zemlju. Ø8xV35 cm
Podaci o proizvodu
| Materijal | Akrilonitril butadien stiren, Staklo, Polipropilensko vlakno |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Veličina | Promjer: 8 cm, Visina: 35 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 8 cm, Dužina: 8 cm, Visina: 26 cm |
| Težina | 0,295 kg |
| Broj žarulja/LED | 1 kom. |
| Žarulja | sa |
| Vrsta žarulje/LED | LED |
| skala lumena | 5 |
| boja u skali kelvina | 3000 K |
| S ugrađenom LED rasvjetom | da |
| Upotreba | otvoren prostor |
| Približan vijek trajanja izvora svjetlosti u satima | 6-8 sat |
| Izvor struje | Baterija |
| vrsta solarnog panela | amorfan |
| Svojstva | Punjivo |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | CE |
| Baterije | sa |
| Broj baterije | 1 kom. |
| veličina baterija | AA |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Loša kvaliteta
Lampe su doista lijepe i lijepo svijetle noću,zbog efekta razbijenog stakla prošaraju zidove sjenom. Veliki nedostatak kvaliteta,svjetlile su doslovno jednu noć.
Ime: Ljubica
Odlična lampa
Jako sam zadovoljna kupljenim solarnim lampama, prekrasno svijetle, kako su postavljene na sunčanoj strani, lampe svijetle cijelu noć i prezadovoljna sam. Još jedna pohvala i za trgovinu i korisničku službu, došle su mi dvije razbijene, Jysk je poslao odmah zamjenske lampe, na žalost i drugi put je jedna došla razbijena i tu lampu su mi poslali novu. Prezadovoljna sam.
Ime: Elf.b
Solarna lampa
Jako lepa solarna lampa ,a tako beskorisna. Sija po par minuta pa se izgasi. Zamenjene su jace baterije,ali ne pomaze. Promašaj od kupovine. Ne preporučujem!
Ime: Vesna
lampa solarna Svartand
Bardzo dobra lampa w dobrej cenie. Ładne światło, świeci długo. Pięknie podświetla zieleń. Do oświetlenia ścieżki za słaba. Bardzo dobry produkt.
Ime: Anita
Nem ajánlom!
Több lámpát vásároltunk egy héttel ezelőtt és ma estére már egyik sem működött.
Ime: Borsi-Nagy Zita
erg mmoi
nadat ik eerst al drie grote bol-lampen had gekocht, beslist om ook de kleine modellen te plaatsen en ze zijn even mooi. Een aanrader voor iedereen die een mooie en elegante toets aan zijn tuin wil geven!
Ime: Marion Brenneke
Pěkné
Moc pěkné provedení, bohužel pokud přes den nesvítí slunce tak večer svítí chvilku
Ime: P.
Svetla svietili asi len jeden den
Svetla svietili asi len jeden den. Aj to len par hodin. Neodporucam. Nie su kvalitne.
Ime: Olga
Skvělá světýlka
Světýlka svítí příjemným žlutým světlem a to i tehdy, když je méně slunce. Jsem spokojená
Ime: Kristýna
Venkovní světlo solární
Hezky zapadá do kompozice venkovního květinového záhonu
Ime: Milada
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


