BORKViseća stolica BORK Š96xV192xDub124 nat
Viseća stolica od čelika i petana. S postoljem i luksuznim jastucima s dugotrajnom, grubo tkanom navlakom. Š96xV192xDub124 cm
| Veličina nakon montaže | Širina: 96 cm, Visina: 192 cm, Dubina: 124 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 53 |
| Veličina prije montaže | Širina: 69 cm, Dužina: 117 cm, Visina: 43 cm |
| Težina | 27 kg |
| Materijal | Postolje: Čelik, Naslon: Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. Petan je vrsta laganog sintetičkog pletera. Izdržljiv je, otporan na UV-zrake i vremenske uvjete. |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, punjenje: 100% poliesterska vlakna, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati sa sličnim bojama, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, Punjenje: 100% poliesterska vlakna, Unutarnji jastuk: 100% polipropilen, Pranje: 30°C, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Uvijek prati sa sličnim bojama, Zatvoriti sve patentne zatvarače prije pranja, Periva navlaka |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Natur |
| Testirano do | 110 kg |
| Uključuje | Luksuzni jastuci s dugotrajnom, gusto tkanom navlakom |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Fotel
Bardzo fajny wygodny fotel. Dopiero od paru dni go mam zobaczymy jak bedzie sie sprawowac
Ime: Ewa
Kerti hinta
Szuper, kényelmes. Az összeszerelés során két csavart helyettesítenem kellett, mert nem volt jó.
Ime: Zsizsi
Einfach nur schön
Der Hängesessel ist der Knaller. Ich habe selten so eine übersichtliche Aufbauanleitung mit so gut vorsortierten Schraubenpäckchen gesehen. Laut Anleitung soll man den Aufbau zu zweit vornehmen. Ich habe es allein geschafft und es war gut machbar. Dauer: etwas mehr als 1 Stunde, mit Unterbrechungen. Ich wiege 70 Kilo bei 1,70 m Größe und der Sessel trägt mich ohne weiteres. Mein neuer Lieblingsplatz. Erwähnt sei noch, dass man vorher besser gründlich messen sollte. Ich habe Pi mal Daumen auf Augenmaß online bestellt und der Sessel fällt etwas(!) größer aus, als ich ihn mir vorgestellt habe… Sollte sich langfristig etwas ändern, passe ich die Rezension an.
Ime: Iris
Super glad for den
Den knirker bare lidt nogle gange og jeg ved ikke hvorfor men ellers elsker jeg den
Ime: Melanie
Prezentuje sie pieknie
Prezentuje sie pieknie jednak po dwoch latach uzytkowania ratan zaczal pekac.
Ime: Natalia
Tutto perfetto
Pacco arrivato in tempo, prodotto senza difetti
Ime: Giulia
Gostei
Muito bom e confortável
Ime: Filipe
Fotel bujany
Prezentuje się bardzo ładnie. Jakościowo też wygląda dobrze. Użytkuję dopiero 3 tygodnie, więc zobaczymy jak będzie dalej
Ime: Svitlana
Polecam!
Piękny i wygodny. Kupiłabym drugi, gdyby był dostępny.
Ime: Nikola
Bork Schwinger für Aussenbereich
Lieferung, Qualität, Bequemlichkeit, Aussehen, Stabilität, alles ist super. Anleitung zum Zusammenbauen auch, Dauer ca. 1h.
Ime: Kveta
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


