ROSENTREPrekrivač ROSENTRE 240x260 tamni pijesak
| Materijal | 100% poliesterska vlakna |
|---|---|
| Punjenja | 100% poliesterska vlakna (100% reciklirana) |
| Pranje | 30°C nježno |
| Izbjeljivanje | Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u sušilici |
| Glačanje | Ne glačati |
| Kemijsko čišćenje i mokro čišćenje | Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno |
| Upute | Uvijek prati sa sličnim bojama |
| Veličina | Širina: 240 cm, Dužina: 260 cm |
| Težina punjenja | 100 g/m². |
| Težina | 70 g/m². |
| Težina punjenja | 624 g |
| Težina navlake | 874 g |
| Način bojenja | Obojen |
| Osobina | Obostrano |
| Dizajn | Jednobojan |
| Boja | Tamni pijesak |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u neovisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne tvari. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Bra
Utmärkt
Ime: Inger Hansson
Szuper termék
Nagyon jó a takaró
Ime: Juhász J̌ózsefné
Narzuta
Piekne przeszycia, wygląda elegancko, polecam
Ime: Iwona
Fin
Fin Inte jätte tun
Ime: Fredrik
Bedspread
Great bedspread at a very good price.
Ime: Murt
Кувертюра
Чудесен избор като цвят и материя
Ime: Иванка Терзиева
Prekrivac
Odgovara i opisu i kvaliteti
Ime: Prekrivac
Super hochwertige Tagesdecke, Überwurf
Wir haben diese Tagesdecken für unsere Ferienwohnungen gekauft und sind überrascht von der guten Qualität und dem hochwertigen Aussehen Wir freuen uns auf den Einsatz Und sind sehr dankbar für diesen tollen Fund bei Jysk
Ime: Nadine-Deniese Post
Jò
Ãr/èrtèk arâny remek. Szèp a szine is.
Ime: Varga Erzsêbet
Cuvertură ROSENTRE 240x260 nisipiu
Buna ziua, Produs superb, practic si usor de intretinut; ff multumita, recomand!
Ime: Elena Grudinschi
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.