GJENDETUNGAplusTeški poplun 7 kg GJENDETUNGA 135x200
GJENDETUNGA 7 kg teški poplun dizajniran je da vam pruži kontinuiranu ugodu i odmor tijekom noći. Ravnomjerni pritisak pomaže stvoriti mirno i stabilno okruženje za spavanje, što vam može olakšati opuštanje i uspavljivanje.
Značajke
- Veličina: 135x200 cm
- Težina: 7 kg
- Topli poplun: Ako se noću obično osjećate ugodno toplo
- Staklene kuglice i poliesterska vlakna: Mekan i ravnomjeran pritisak
- Pamučna tkanina: Prozračna i mekana
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Testirano na štetne tvari
- 5 godina jamstva: Dugotrajan izbor
Topli poplun
JYSK popluni dostupni su u tri razine topline: hladni, topli i ekstra topli. Ovaj poplun namijenjen je onima koji se noću obično osjećaju ugodno – ni previše toplo ni previše hladno.
Staklene kuglice i poliesterska vlakna
Punjenje ovog popluna sastoji se od 95% staklenih kuglica i 5% poliesterskih vlakana. Staklene kuglice omogućuju da poplun mirno prione uz tijelo i pruža nježan, ravnomjeran pritisak.
Pamučna tkanina
Pamuk je prozračan i pruža mekan i prirodan osjećaj, što vam pomaže da ostanete ugodno tijekom noći.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Ovaj proizvod ima OEKO-TEX® STANDARD 100 certifikat. To znači da je svaka komponenta testirana od strane neovisnih OEKO TEX® instituta i zadovoljava stroge kriterije za štetne tvari.
5 godina jamstva
Svi PLUS težinski proizvodi dolaze s produženim jamstvom od 5 godina, kako biste bili sigurni u svoj izbor.
Odaberite odgovarajuću težinu za sebe
Odabir odgovarajuće težine je individualan, ali većini ljudi najviše odgovara teški poplun od otprilike 10–15% njihove tjelesne težine. Kao smjernica, 3 kg prikladno je za djecu, 7 kg za odrasle, a 9 kg za odrasle koji žele teži poplun. Ako ste između dvije težine, lakša opcija je obično ugodnija.
Podaci o proizvodu
| Tip | Teški poplun |
|---|---|
| Vrsta punjenja | Poplun punjen vlaknima |
| Veličina | Širina: 135 cm, Dužina: 200 cm |
| Vrsta popluna | Jednostruki poplun |
| Težina punjenja | 6409 g |
| Punjenje | Zbog svoje male veličine i glatke površine, staklene perle su tiho punjenje koje se lako prilagođava vašem kretanju. Punjenje od poliesterskih vlakana pruža izolaciju. Punjenje je raspoređeno po odjeljcima kako bi se osigurao ravnomjeran pritisak. |
| Ukupna težina | 7000 g |
| TOG (UK) | 6 |
| Sastav tkanine | 100% pamuk |
| Konstrukcija | kvadratni prošiv |
| Boja | svjetlosiva |
| Pranje | Ne |
| Izbjeljivanje | Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u sušilici |
| Glačanje | Ne glačati |
| Kemijsko čišćenje i mokro čišćenje | Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno |
| Održavanje | Redovito protresti i provjetriti, ne smije se udarati i usisavati |
| obrub | Boja: svjetlosiva, Materijal: 100% pamuk, Oblik: traka |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u neovisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne tvari. |
| Pakiranje | Torba za pohranu |
| Kvaliteta | PLUS |
| Stupanj izolacije | toplo |
| Jamstvo | 5 godina jamstva |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Podijeljeno mišljenje
Prvih tri dana poplun mi je bio pretežak, prvu noć nisam spavala dobro jer sam se previše micala i kako imam lagan san težina popluna me budila. Nakon tri dana sam se naviknula na težinu i sada spavam normalno. Nisam primjetila drastična poboljšanja u spavanju, kao što sam rekla imam lagan san i puno toga me može probuditi. Ali mislim da se ipak s ovim poplunom manje budim tokom noći i malo bolje spavam. Težina mi je super jer u ovim hladnim noćima nema mogućnosti da se poplun pomakne i da mi puše hladno ispod deke, tako da sam u tom pogledu jako zadovoljna. Jedina zamjerka je što nema izbora težine, jer svakako bih izabrala 5kg da je bilo kao opcija, a i budući sam čitala da ova deka treba maksimalno biti 3% tjelesne mase.
Ime: -katarina
Poplun sa staklenim perlama
Prezadovoljna sam ovim poplunom, težina kojom me "poklopi" djeluje umirujuće i super spavam
Ime: Sandra
Teski pokrivač
Odličan proizvod, meni zaista pomaže da brže zaspem.
Ime: Nina
Poplun
čudan poplun ,osrednji......
Ime: Ante Bilic
Good Product
Despite the weight my daughter sleeps deeper and longer.
Ime: Jean-Pierre
Kołdra obciążeniowa 7kg Gjendetunga
Super jakość , lekka i bardzo pomaga w wyciszeniu i lepszym zaśnięciu już przy pierwszych użyciach.
Ime: Julia
Kołdra obciążeniowa 7kg Gjendentunga
Super jakość kołdry. Nie za ciężka,nie za lekka. Idealna na każdą porę roku w adekwatnych warunkach. Daje poczucie komfortu i otulenia (przytulenia) za pomocą głębokiego nacisku. Po użytkowaniu kulki się lekko przesuwają,więc trzeba „ strzepać” sobie kołdrę :)
Ime: Julia
Proizvod je onakav kakvim ga reklamiraju
Ne znam sta bih rekla. Proizvod je onakav kakvim ga reklamiraju. Lepo izgleda, prijatno je tezak. Jedino sto sam ja pre njega pocela da se uspavljujem grleci neki jastuk/jastuke, i onda to nije dobra kombinacija sa ovim jorganom [jorgan treba da mene obgrli, ali jastuci smetaju u tome...]. Tako da ne mogu da sasvim procenim sam proizvod. Ali jorgan definitivno daje prijatan osecaj tezine, kao nekad "bakini teski jorgani". Treba voditi racuna da je to "single" jorgan, dakle nije za dvoje i sirina je "ogranicena"... Takodje, kako je doslo prolece - postalo mi je vruce ispod njega pa sam ga zamenila pre neki dan sa obicnim tankim jorganom.
Ime: MILICA
Сплю як удав
Коли отримувала в магазині був скепсіс, бо я його не бачила попередьно, запитала, чи можна повернути потім, звісно можна, але після першої та другої ночі я розумію, що таке спокійно спати. Якщо мерзнете, кладіть зверху одіяло, а на теплу погоду взагалі супер. Розслаблююча дія, тіло окутане спокоєм. Я дуже задоволена. Думаю, що треба ще таке мати. І ще лайфхак, він іде у чохлі, можна займатися силовими тренуваннями, бо він має циліндричну форму. Я його несла в руках, це таке собі круте кардіо)))))))) та і вдома тепер маю такий гаджет)))))
Ime: Олена
Ковдра
Чудова, задоволена. Гарна якість .
Ime: Катерина
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


