KILDENOkvir kreveta KILDEN 180x200 tamnosiva
Veličina:
| Materijal | Čelik |
|---|---|
| Okvir kreveta | Čelik |
| Srednja greda | Čelik |
| Boja | Siva |
| Veličina nakon montaže | Širina: 184 cm, Dužina: 204 cm, Visina: 41 cm |
| Veličina | 180x200 |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 18 cm, Dužina: 206 cm, Visina: 18 cm |
| Dobro je znati | Bez podnice i madraca, Za sve vrste madraca |
| Težina | 31 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Maksimalno opterećenje | 220 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
God og solid
Nem at samle også!
Ime: Maja
Mooi stevig bed
Fijn stevig bed, zeer makkelijk in elkaar te zetten Mooi strak en netjes afgewerkt
Ime: Mj
KILDEN ram
Prezadovoljan
Ime: Dragan
Дуже гарне ліжко
Майже рік користуюсь ліжком 180х200, дуже задоволенний ним, стабільна конструкція, нема взагалі ніякого шуму і скрипу. Для мене великий плюс що нема узголів'я. Замість ламелей поклав перфоровану фанеру, на ніжки наклеїв силіконові накладки щоб ліжко не ковзало по ламінату.
Ime: Олександр
Κρεβάτι Γκρι
Μοντέρνο σχέδιο ,ταιριάζει παντού ,στιβαρή κατασκευή,εύκολη συναρμολόγηση.
Ime: Ιω
rama
bardzo prosta i łatwa w montażu konstrukcja, przydało by się więcej otworów do zamocowania szczebelków w dnie łóżka
Ime: Monika
Kwaliteit en service
Super
Ime: Ron
Super! Zadovoljni.
Super izdelek
Ime: Ingrud
recomand
f bun il am de un an ...iti iei sipcile cele mai ieftine de la ei si cu o saltea buna e super.
Ime: Andrei
Bed is comfy
Bed is comfortable however as there is no headboard pillow keeps falling down at the back of bed
Ime: Esther McCormack
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.