HASLEVOkvir kreveta HASLEV s pohranom 160x200 tamnosiva tkanina
Veličina:
| Materijal | LVL, PU-poliuretan, šperploča, Poliesterska vlakna, Čelik |
|---|---|
| Okvir kreveta | PU-poliuretan, šperploča, Poliesterska vlakna |
| Uzglavlje/podnožje | Materijal: PU-poliuretan, šperploča, Poliesterska vlakna, Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 22 kg/m³ |
| Strana kreveta | Materijal: PU-poliuretan, šperploča, Poliesterska vlakna, Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 22 kg/m³ |
| Srednja greda | Čelik |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Tamnosiva |
| Veličina nakon montaže | Širina: 179 cm, Dužina: 217 cm, Visina: 112 cm |
| Veličina | 160x200 |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 116 cm, Dužina: 208 cm, Visina: 32 cm |
| Dobro je znati | Bez madraca, Za sve vrste madraca, S podnicom |
| Karakteristike | Hidraulično podizanje |
| Težina | 57 kg |
| Broj paketa | 2 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali iz šume koji se koriste u proizvodima s ovom oznakom potječu iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane kako bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC®. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u trgovinama i u webshopu. |
| Maksimalno opterećenje | 220 kg |
| Prostor za pohranu | Ispod madraca |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kreveti haslev
Kupili smo x2 kreveta, super su i brzo se sloze
Ime: Martina
Okvir kreveta
Zadovoljna, lijepo izgleda, udoban, čvrst ...dobar omjer cijene i kvalitete
Ime: Ivana
Krevet haslev
Izvrstan, kvalitetan proizvod. Upute savrseno jasne.
Ime: Natasa
Krevet
Krevet je odličan, svi dijelovi konstrukcije čvrsti, podnica metalna... Podizači malo zezaju na prvu, al kad se jennom spuste, idu bez problema
Ime: Ivančica Štefanec
Krevet
Super preporučam ovaj krevet
Ime: Marinko
laku noć
montaža jednostavna dobro objašnjena, krevet vrlo solidan
Ime: Milan
Pat 180x200 foarte spatios
Montajul primului pat mi-a dat batai de cap deoarece a venit pachetul incomplet de pe laterala dreapta, dar am fost la un apel distanta de rezolvare. Am sunat, am fost redirectionat catre cel mai apropiat magazin Jysk pentru a-mi inlocui produsul incomplet cu unul complet. Totodata, mi-a fost facuta rezervare pentru a nu cumpara cineva produsul pana ajung eu la magazin. Patul este foarte calitativ, iar dupa ce am terminat montajul primului (undeva la 2 ore cu tot cu drum), pe al doilea l-am montat in 45 de minute in 2 persoane. E frumos, confortabil si cu volum de depozitare mare.
Ime: Paul
Vraagje
Ik zie heel veel goede reviews met dat ie lekker ligt, dus ik vroeg me af krijg je hier een matras bij ?
Ime: Nathan
HASLVER ΚΡΕΒΑΤΙ
Πολύ βολικό και value for money κρεβάτι
Ime: Φίλιππος
Легло"Haslev"
Изключително удобно и лесно за сглобяване
Ime: Веселина Якимова
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.