LOFSDALEN + STORHOGNAVrtna garnitura LOFSDALEN + STORHOGNA 4 os. sivosmeđa
Unesite izdržljivost i udobnost u svoj vanjski prostor uz ovu vrtnu garnituru koja kombinira LOFSDALEN stol za vrtne garniture s STORHOGNA dvosjedom. Ova vrtna garnitura za 4 osobe uključuje trosjed u taupe boji otporan na sve vremenske uvjete s brzosušećim jastucima i stol od masivne FSC® tikovine.
Značajke
- Vrtna garnitura za 4 osobe: trosjed i 1 stol
- Garnitura otporna na sve vremenske uvjete: može izdržati sve vremenske uvjete i može ostati na otvorenom tijekom cijele godine
- Brzosušeća pjena: pjena odvodi vodu i brzo se suši nakon kiše
- Poliesterska vlakna bojana u otopini: UV zaštićena, vodoodbojna i otporna na mrlje
- Masivna FSC® tikovina: kombinira izdržljivost i prirodnu ljepotu
- Čelični okvir: čvrst i izdržljiv
- FSC® 100%: drvo i materijali na bazi drva dolaze iz odgovorno upravljanih, FSC® certificiranih šuma
Vrtna garnitura za 4 osobe
Set se sastoji od trosjeda i 1 stola. Usklađeni elementi vrtne garniture pružaju udoban smještaj za 4 osobe.
Garnitura otporna na sve vremenske uvjete
Trosjed je dizajniran da izdrži sve vremenske uvjete i može ostati na otvorenom tijekom cijele godine. Opremljen je brzosušećom pjenom i navlakom s UV zaštitom, vodoodbojnom i otpornom na mrlje, što ga čini izdržljivim i otpornim na sve vremenske utjecaje.
Brzosušeća pjena
Trosjed ima brzosušeću pjenu s otvorenom strukturom ćelija. To omogućuje prolazak vode i zraka kroz materijal umjesto upijanja vode. Garnitura se tako ocijedi i osuši unutar nekoliko sati, ovisno o vjetru i temperaturi.
Poliesterska vlakna bojana u otopini
Izdržljiva tkanina od poliesterskih vlakana ima UV zaštitu koja pomaže spriječiti blijeđenje boje. Također je vodoodbojna i otporna na mrlje, što znači da ne upija vodu ni mrlje od, primjerice, nečistoće, sladoleda ili napitaka.
Masivna FSC® tikovina
Masivna FSC® tikovina je prirodni materijal s visokim udjelom prirodnih ulja koja pomažu u sprječavanju upijanja vlage u drvo. S vremenom tikovina prirodno razvija srebrnosivu patinu. Za očuvanje izgleda i trajnosti preporučuje se redovito uljenje.
Čelični okvir
Čelični okvir s praškastim premazom je čvrst i izdržljiv. Težina okvira osigurava dobru stabilnost.
FSC® 100%
FSC® oznaka jamči da materijali korišteni u ovom proizvodu dolaze iz FSC® certificiranih šuma ili drugih kontroliranih izvora. Odabirom FSC® certificiranih proizvoda pomažete u zaštiti svjetskih šuma.
Komplet se sastoji od sljedećih artikala
Podaci o proizvodu
| Osobe | 4 |
|---|---|
| Kauč | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 257 cm, Visina: 74 cm, Dubina: 193 cm, Visina sjedišta: 43, dvostrano: ne |
| Stol | |
| Veličina nakon montaže | Širina: 60, Dužina: 120 cm, Visina: 40 cm |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge kauč STORHOGNA 4 os. za sve vrem. uvjete sivosmeđa
| Veličina nakon montaže | Širina: 257 cm, Visina: 74 cm, Dubina: 193 cm |
|---|---|
| Visina sjedišta | 43 |
| Visina naslona za ruke | 74 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 165/196 cm, Dužina: 94,5/94,5 cm, Visina: 73/73 cm |
| Težina | 21,8/26,8 kg |
| Materijal | Postolje: Čelik, Naslon: 100% poliesterska vlakna, Sjedalo: 100% poliesterska vlakna, Naslon za ruke: 100% poliesterska vlakna, Noge: Polietilen |
| Kapica za noge | Polipropilen |
| Ukrasni jastuk | |
| Jastuk za sjedenje | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, punjenje: Polietilenska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Pranje: Ne, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Mrlje se mogu očistiti vodom |
| Jastuk za leđa | Tkanina: 100% poliesterska vlakna, Punjenje: Polietilenska pjena, Gustoća pjene: 20 kg/m³, Pranje: Ne, Izbjeljivanje: Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje, Sušenje u sušilici: Ne smije se sušiti u sušilici, Glačanje: Ne glačati, Kemijsko čišćenje: Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno, Prati odvojeno: Mrlje se mogu očistiti vodom |
| Osobe | 4 |
| Svojstva | Navlaka koja se brzo suši, Pjena koja se brzo suši otporna je na vremenske utjecaje zahvaljujući svojoj strukturi otvorenih ćelija koja omogućuje lak prolazak vode i zraka. Pjena se brzo cijedi i suši, što pomaže u sprječavanju razvoja plijesni. |
| Tretman | Premaz u prahu štiti metal od trošenja i hrđe. Premazivanje prahom je metoda nanošenja zaštitnog sloja obojenog praha na metal. |
| Boja | Sivosmeđa |
| Testirano do | 440 kg |
| nije potrebno održavati | da |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| naknadno održavanje | Nije potrebno održavati. Očistiti vodom i blagim sapunom. |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Podaci o proizvodu - Lounge stol LOFSDALEN Š60xD120 tikovina
| Veličina nakon montaže | Širina: 60 cm, Dužina: 120 cm, Visina: 40 cm |
|---|---|
| Visina stola - od poda do donjeg ruba okvira | 38 cm |
| Veličina prije montaže | Širina: 65 cm, Dužina: 129 cm, Visina: 14 cm |
| Težina | 16,8 kg |
| Materijal | Postolje: Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. Tikovina je prirodni materijal koji ne treba održavati. Izdržljivo tvrdo drvo sadrži visoki udio prirodnog ulja, koje sprječava upijanje vlage i vode u drvo. Zbog toga je vrlo otporno na promjene temperature i vlagu. Tokom vremena, tikovina će prirodno oformiti srebrnkasto-sivu patinu. |
| Kapica za noge | Polietilen |
| Oblik | Pravokutni |
| Tretman | Netretirano |
| Boja | Natur |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Svi materijali iz šume koji se koriste u proizvodima s ovom oznakom potječu iz šuma koje se provjeravaju od nezavisne treće strane kako bi se potvrdilo da se njima upravlja prema rigoroznim socijalnim i standardima životne sredine koje je postavio FSC®. Pronađite proizvode koji nose FSC oznaku u trgovinama i u webshopu. |
| naknadno održavanje | Drvo tretirati uljem u skladu s priloženim uputama. |
| Pohrana | Pohranite unutra tijekom zime |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Lounge
Comfortabel en kwaliteit
Ime: Carlos
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.


