HVEPSTegla za cvijeće HVEPS Ø53xV41 siva
Veličina:
Preporučeni proizvodi
Velika, antracit siva vrtna tegla za cvijeće polistona otpornog na smrzavanje. Ovom vrtnom teglom za cvijeće možete jednostavno i elegantno izložiti svoje biljke. Drenažni otvor se lako može napraviti kako bi se osiguralo otjecanje viška vode. Ø53xV41 cm
| Materijal | Polietilen, Polipropilen (20% recikliran) (plastika), Kameni prah |
|---|---|
| Veličina nakon montaže | Promjer: 53 cm, Visina: 41 cm |
| Unutarnja dimenzija | Promjer: 50 cm, Visina: 38 cm |
| Boja | Antracit siva |
| Težina | 5,9 kg |
| Drenažni otvor | Drenažni otvor se lako može napraviti |
| Primjena | Za vanjski prostor |
| Otporno na smrzavanje | da |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Extra
Piękna donica na zew. i wew. Dokupię jeszcze :)
Ime: Aneta
Gorgeous planters.
I purchased 9 to plant Rhododendrons.they look stunning . I would highly recommend them.there very strong and thick keep frost out.out door use only to big in doors 53/41.they do smaller for indoor. I
Ime: Barbara Garcia
Ikke frostsikker
Min sprakk i vinter
Ime: Philippe
Baječný květináč
Jsem moc spokojená, je mnohem hezčí než na fotce.
Ime: Lenka
Květináč
Moc pěkný, elegantní, doporučuji.
Ime: Magda
SAKSIJA
Saksija je savrsena, odlicnog kvaliteta i izgleda. Preporuka sa moje strane
Ime: NATALIJA
Mare si rezistent
Arata foarte bine, e mare. Am pus un bradut in el. Vedem la vara daca si cum se dezvolta planta
Ime: Claudia
Mare si rezistent
Arata foarte bine, e mare. Am pus un bradut in el. Vedem la vara daca si cum se dezvolta planta
Ime: Claudia
Rendben volt.
Kicsit sokáig vártam, de tökéletes, jó nehéz.
Ime: Horváth
Robusztus kaspó
Ez egy modern, robusztus kaspó dísznövényeknek. Olyan, mint a képen, stabil, nem borul fel könnyen benne a magas növény sem. Nem lyukas az alja, megfelel díszkaspónak nagy cserépben levő növényeknek.
Ime: Andrea
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
