AVESTAplusTuš-zavjesa AVESTA 150x200 fotoprint
Preporučeni proizvodi
| Materijal | 100% poliesterska vlakna (30% reciklirana) |
|---|---|
| Veličina | 150x200 cm |
| Pranje | 40°C nježno |
| Izbjeljivanje | Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u sušilici |
| Glačanje | * Može se glačati na nižoj temperaturi (maks. 110 ºC) |
| Kemijsko čišćenje i mokro čišćenje | Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno |
| Upute | Važno: boja tuš-zavjese može blijediti u kontaktu s kemikalijama. Ne smije doći u kontakt s linoleumom. |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u neovisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne tvari. |
| Dizajn | S uzorkom |
| Boja | Zelena |
| Način bojenja | Printan |
| Naziv tuš-zavjese | Drukeri |
| Težina | 80 g/m². |
| Kvaliteta | PLUS |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
osvrt
ovo mi je najbolja tuš zavjesa do sada, stvarno super dezen
Ime: Tamara
Zaves
Je pekny ale dost tmavy do malych priestorov sa nehodi. Najblizsie nieco svetle. Ale ucel splni.
Ime: Martina
Dusch draperi
Jag är nöjd, har ej märkt av att det skulle färga av sig eller få vatten utan för heller. Läste dock tvättrådet som finns. Och där stod det att det KAN! färga av sig. Motivet skog gillade jag och det blev som jag tänkte mig också.
Ime: Viktoria Mattsson
Un vrai bain... de forêt !
Ce rideau de douche a la double qualité de ne pas coller à la peau du fait de sa matière textile, et de présenter un imprimé à la fois spectaculaire et original. Les couleurs sont vives et belles, il est du meilleur effet dans ma salle de bain !
Ime: Julien-Gabriel
Drapperi
Snyggt och bra pris
Ime: Stefan
Értékelés a következő:
A termékkel elégedett vagyok, de a csomagolás az gyalázatos volt. A függöny és az ágynemű huzat elfért volna egy tasakba, de beletették egy hatalmas papírdobozba és kitömték felfújt műanyaggal. Ezzel annyi szemetet termeltek hogy csodálkozom a JYSK környezetvédelmén!
Ime: ERIKA CSERNYÁNSZKY
Riecht chemisch
Trotz Wäsche in der Waschmaschine und mehrtägigem Lüften an der frischen Luft bleibt ein sehr unangenehmer chemischer Geruch. Mit diesem Vorhang werde ich auf keinen Fall die Luft in meinem Badezimmer verpesten. Das ist ein Fall für die Mülltonne.
Ime: Jasmin Appel
Zasłona prysznicowa
Zasłona z dobrego materiału, nie lepi się do ciała. Ładny spokojny wzór leśny.
Ime: Ela
Verho
kiva
Ime: Omar
Piękna
Zasłona cudna. Wykorzystałam ją żeby przedzielić garaż na dwie części i wpasowała sie idealnie
Ime: Anna Prudel
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
