URBAKKENZračni madrac URBAKKEN Š152xD203xV51
Zračni madrac od PVC-a s mekanim slojem velura na gornjoj površini. S ugrađenom električnom pumpom. S torbom. Š152xD203xV51 cm
| Veličina | Širina: 152 cm, Dužina: 203 cm, Visina: 51 cm |
|---|---|
| Veličina prije montaže | Širina: 21 cm, Dužina: 39 cm, Visina: 35,5 cm |
| Težina | 9,02 kg |
| Materijal | Polivinil klorid, također poznat kao PVC, je vrsta plastike koju karakterizira njegova izdržljivost. Otporan je na vremenske utjecaje i smatra se dugotrajnim. |
| Gornji materijal | Velur tkanina |
| Za svakodnevnu upotrebu | ne |
| Feature | Ugrađena električna pumpa osigurava brzo i jednostavno napuhavanje i ispuhavanje zračnog kreveta. |
| Sadržava | Zakrpa za popravak, Torba za odlaganje |
| Izvor struje | Električni utikač |
| vrijeme napuhavanja | 4 minuta |
| Maksimalno opterećenje | 300 kg |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Perfektno
Izuzetan proizvod, već dugo se nisam ovako dobro naspavao!
Ime: Petar
Odlican
Vrlo udoban, jednostavno napuhati i isto tako ispuhati. Sve pohvale proizvodu
Ime: Suzana
Zračni madrac
Udoban, sve pohvale za sada.
Ime: Ivana Nikolac
Hält nicht dicht
Ich habe sehr lange nach der passenden Luftmatratze gesucht. Nach dem ersten Test kurz nach Kauf, hat sie auch überzeugt. 4 Tage hat sie sehr gut durchgehalten. Halbes Jahr später hält sie keine 4h mehr ohne merklichen Luftverlust, sprich durchschlafen nicht ansatzweise möglich.
Ime: AnMaHa
No nos ha defraudado
Es cómodo para usar de manera ocasional
Ime: María José Andrés
Undicht
Wir haben zwei Matratzen bei JYSK gekauft, und beide sind undicht, Wir haben über viele Jahre hinweg zahlreiche Produkte bei JYSK gekauft, aber nach diesem Vorfall werden wir dort nie wieder etwas kaufen.
Ime: Maxim
Defekt nach einmal aufblasen
Luftbett hält keine Luft mehr nachdem es einmal aufgepumpt war.
Ime: Flo
Super!
Bardzo zadowolona materacem. Materiał super, wielki, wytrzyma duże wargi, skakania dzieci. Jak łóżko duże. Jestem zadowolona z niego.
Ime: Daria
Szuper
Nekem nagyon bevált! Sima a fekvő felülete,nagyon keményre is fel lehet fújni,az én hátamnak az a jó. Ès egy gramm levegőt nem ereszt el egész más a minősége mint a másik két fajtának. Olyanok is volt....
Ime: Papp Amadè
Huippu sänky
Nukuttiin yli vuosi tällaisessa sängyssä. En olisi voinut uskoa että ilmapatja voi olla näin hyvä sänkynä. Ei ollut kiirettä ostaa perus sänkyä kun tämä oli niin hyvä nukkua.
Ime: Toketti
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
