HALSTEDGaming stol HALSTED 60x120 s drž. za čašu i slušalice crna
Podaci o proizvodu
| Vrsta | Stol |
|---|---|
| Materijal | Medijapan, melamin, Čelik |
| Materijal | Vrh: Medijapan, melamin, Noge: Čelik, Okvir: Čelik |
| Boja | Crna |
| Karakteristike | Držač za čašu, Držač za slušalice |
| Veličina nakon montaže | Širina: 60 cm, Dužina: 120 cm, Visina: 74 cm |
| Informacija o montaži | Po principu - napravi sam |
| Veličina prije montaže | Širina: 68 cm, Dužina: 128 cm, Visina: 7 cm |
| Težina | 13 kg |
| Broj paketa | 1 |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC® 100% |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Komentari
Gaming stol
Dobar, lako se sastavlja, pristupačna cijena
Ime: Marko
Gaming stol
Lako složiv, čvrst, lijepo izgleda.
Ime: Žac
Stol
Omjer cijene i kvalitete odličan. Upute jednostavne, lijepo razvrstane i lako razumljive.
Ime: Katarina
Dobar gaming stol
Zadovoljna sam kupljenim stolom, dovoljno je velik i čvrst. Kupljen na akciji, dobar omjer cijene i kvalitete.
Ime: L.P.
Stol
Vrlo dobro
Ime: Peter
Gaming stol
Super sve....opravdava cijenu
Ime: Still_
Kvaliteta super
Kvaliteta proizvoda je super, stabilan je ne trese se i dovoljno je visok za gejmerske stolice. Jedino manjkavo oko proizvoda je što lako ostaju flekice na površini ali to je nije tako strašno. Također, na stranama stola piše Gamer što je malo bebasto haha, ali super.
Ime: Ban
gaming stol
odličan low budget gaming stol, pristojan, dovoljno mjesta za sve, nije potrebno ništa veće ja imam dva monitora i top je.
Ime: Eldin
Όμορφος Σχεδιασμος - Πρακτικό στην Χρήση
To Gaming Desk για τα λεφτά του είναι πολύ καλό. Οι οδηγίες που περιέχονται μέσα στο κουτί βοηθάνε πολύ στην συναρμολόγηση του. Εμφανισιακά έχει ωραίο σχεδιασμό. Η ποιότητα κατασκευής για τα λεφτά που δίνεις είναι αρκετά ικανοποιητικό και αρκετά σταθερό. Οι διαστάσεις του είναι ακριβώς αυτό που χρειαζόμουν, είναι λειτουργικό.
Ime: Σπύρος Γ
Kevyeeseen pelaamiseen
Halvalla saa halvan pöydän. Kyllä tällä jonkin aikaa pärjää. Testatessa pöytä heiluu jonkin verran, ettei se ole täysin tukeva. Näytön tai näyttöjen tarvitsee olla jommassa kummassa kulmassa, sillä se on levein osa koko pöytää.. jos näytöt seisoo oman jalkansa varassa, ettei käytössä ole näille omaa telinettä, mitä itse en taas ainakaan käyttäisi tämän pöydän kanssa. Kevyellä käytöllä siis ok, mutta oikeana pelipöytänä etsisin oikeasti tukevampaa pöytää. Kalliit laitteet voi olla tämän pöydän varassa vaarassa. Ehkä joskus itse teen tästä jonkin askartelupöydän tai jotain. Suosittelen kuitenkin katsomaan pöytää, mikä heiluu vähemmän pelatessa ja on vähän leveämpi. Näin kapean pöydän kanssa näyttö tulee melkein naamalle. On siis itselläkin vain väliaikainen ratkaisu.
Ime: Tiia
Dostava
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.