KARLSTADgoldRučnik KARLSTAD 40x60 mornarsko plava KRONBORG
Preporučeni proizvodi
| Materijal | 100% pamuk |
|---|---|
| Težina/m² | 500 g/m². |
| Veličina | 40x60 cm |
| Pranje | 60°C |
| Izbjeljivanje | Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje |
| Sušenje u sušilici | ** Može se sušiti u sušilici, na normalnoj temperaturi (maks. 80ºC) |
| Glačanje | ** Može se glačati na normalnoj temperaturi (maks. 150 ºC) |
| Kemijsko čišćenje i mokro čišćenje | Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno |
| Upute | Oprati prije upotrebe, Prati sa sličnim bojama; prvih par puta prati odvojeno |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u neovisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne tvari. |
| Dizajn | Jednobojan |
| Boja | Mornarsko plava |
| Način bojenja | Obojen |
| Kvaliteta | GOLD |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Rucnik
Kvaliteta izvrsna jako sam zadovoljna
Ime: Mirjana Dujmovic
RUČNIK KARLSTAD
VRLO ZADOVOLJNA KVALITETOM I CIJENOM
Ime: Jasminka
Loše
I ta jedna zvjezdica je previše. Izuzetno loši ručnici. Loše upijaju, ostavljaju mucice čak i nakon sušilice koja je bila jedina opcija da ih se riješim. Jako skupo, bačen novac... i to nemali.
Ime: Maja
Ne valjaju
Ovi sugamani su pravo razocaranje. Odmah nakon prvog pranja pocele su ispadati mucice. Micice su bile u ves masini, po podu, mucice po tijelu nakon sto se s njime obrisem. Bilo bi mi zao da sam kupila samo jedan ovakav rucnik, ali ja sam ih narucila 14 i nemalo ih platila. Vec sam vam poslala mail prigovor i ocekujem da mi se u sto skorije vrijeme javite kako bismo rijesili ovaj problem.
Ime: Ana Zupcic
Luddar
Köpte ett par av dessa under black friday förra året, dessa har kommit till användning och kan bara säga att jag aldrig varit med om ett par badlakan som luddar av sig såhär mycket. Köpte ett par exakt likadana fast i brun och dem luddar inte alls. Väldigt bekväma men det enda felet som sagt är att de luddar så mycket så att badrumsgolvet får ett blått dammlager och jag får skrapa av mig blått ludd efter användning.
Ime: Linn
Погана якість
Було прання за дотриманням вимоги на етикетці, рушники сипляться, як тільки їх візьмеш в руки. Не рекомендую, на жаль, відгуки не прочитала раніше. Консультант в магазині абсолютно некомпетентний
Ime: Ольга
Хавлиена кърпа
Чудесно качество на хавлията, наситен цвят, мека при допир
Ime: Юлия Стоянова
Gyenge minőség
Silány, gyenge minőségű .
Ime: Ambrus Zsuzsanna Éva
Fnulrer i et omfang, jeg aldrig har set lignende
Efter flere gange vask og tørretumbling, fnulrer håndklæderne i et omfang, så det dagligt er nødvendigt at fjerne fnuller
Ime: Peter Møller
Calitate
Raportul calitate pret excelent. Toate produsele sunt la standarde inalte. Mulțumim!
Ime: Simona
KRONBORG - OF DENMARK
Uz marku KRONBORG® možete uljepšati svoj dom vrhunskim tekstilnim proizvodima po povoljnoj cijeni.
Od njezina uvođenja na tržište u Danskoj 1940-ih godina, marka KRONBORG izgrađivala se na načelima stručnosti i kvalitetne izrade. Skandinavska marka predstavlja najveću kvalitetu tekstilnih proizvoda za kupaonicu, posteljine, popluna i jastuka.
Naziv marke KRONBORG potječe iz davnih 1940-ih godina, a naziv je i glasovitog dvorca u Elsinoreu u kojem je bila postavljena scena za Shakespeareova Hamleta iz 1603. godine. Dvorac je izgrađen 1420-ih godina, a naziv mu je kasnije dao danski kralj Fridrik II.
Također ima važnu ulogu u bajci „Danac Holger” Hansa Christiana Andersena iz 1845. godine, nadahnutoj istoimenim europskim mitološkim likom. U bajci, Danac Holger počiva u kazamatima dvorca Kronborg, brade urasle u mramorni stol. Ako se dansko carstvo nađe pod prijetnjom, oživjet će i braniti svoju domovinu.
Znatna većina proizvoda marke KRONBORG ima certifikat OEKO-TEX® Standard 100, koji je vodeća svjetska oznaka za zdravstvenu sigurnost tekstilnih proizvoda.
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.

