NILSTorba za kupovinu NILS Š40xD20xV38cm raz.
Torba za kupovinu izrađena od mješavine 55% poliesterskih vlakana (100% recikliranih)/45% pamuka. Njen prostrani dizajn idealan je za kupovinu ili svakodnevne poslove, a periva je na 30°C. Dostupna u raznim bojama. Š40xV38xDub20 cm
| Materijal | 55% poliesterska vlakna (100% reciklirana)/45% pamuk |
|---|---|
| Veličina | Širina: 40 cm, Visina: 38 cm, Dubina: 20 cm |
| Boja | Tamnosiva, Zelena, Bež, Razne boje |
| Periva navlaka | da |
| Pranje | 30°C |
| Izbjeljivanje | Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u sušilici |
| Glačanje | * Može se glačati na nižoj temperaturi (maks. 110 ºC) |
| Kemijsko čišćenje i mokro čišćenje | Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno |
| Veličina | Širina: 40 cm, Duljina: 20 cm, Visina: 38 cm |
| Težina | 241 g/m². |
| Način bojenja | Obojen i otisnut |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Τοπ αγορά
Είναι η καλύτερη επιλογή για shopping τσάντα! Χωράει πάρα πολλά πράγματα, η φόρμα της προσαρμόζεται σε οτιδήποτε της βάλεις και είναι απίστευτα ανθεκτική. Επίσης διαθέτει μακριά λουράκια που την κάνουν ακόμα πιο άνετη ως τσάντα ώμου! Η τιμή της σε συνδυασμό με το ότι είναι και αρκετά όμορφη την κάνουν ιδανική επιλογή για μια ζωή χωρίς πλαστικές σακούλες! Προσωπικά δεν πάω πουθενά χωρίς αυτήν!
Ime: MARIA
Fungerar utmärkt!
Är så nöjd med dessa prisvärda och inte mindre slitstarka shoppingkassar. Används vid veckohandlingen och två kassar räcker gott till vårt hushåll på två personer. Rymmer mer än man kan tro. Rekommenderas!
Ime: Tina
Ідеальний матеріал і розмір
Неочікувано містка і міцна. Чудово вміщує рівно один похід за продуктами :)
Ime: Олександр
Очень красивая и стильная
Но не экологичная. Лучше убрать полиэстер из состава. Иначе идея эко-сумки - при выстирываании микропластика в стоки - теряется
Ime: Yana
Отличная сумка
Вместительная, с длинными ручками, да, только для носки на плече, но зато можно поместить объекты разных габаритов.
Ime: Наталия
Сумка шопер
После покупки решила немного ополоснуть в воде. Сразу размер уменьшился на 10см. Не ожидала такого.
Ime: Наталья
Jest świetna
Torba wyglada duzo lepiej w rzeczywistosci niz na zdjeciu. Bardzo stylowa, porządna i pakowna. Ja mam w kolorze khaki. Za tę cene rewelacja.
Ime: Beata
Сумка
Як шопер дуже містка , має довгі ручки , що мені особисто не дуже зручно , потрібно тільки на плечі носити , плюс , що з перероблених матеріалів.
Ime: Ольга
Nákupní taška NILS
Skvělá taška, prostorná, pevná- ideální na nákup i na zabalení věcí k vodě :-)
Ime: Šárka Kodydková
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.