ENGKARSEŠtepana deka ENGKARSE 140x200
Navlaka od 100% poliesterskih vlakana (50% recikliranih). 140x200 cm
| Materijal | 100% poliesterska vlakna (50% reciklirana) |
|---|---|
| Punjenja | 100% poliesterska vlakna (100% reciklirana) |
| Pranje | 40°C |
| Izbjeljivanje | Ne koristite sredstvo za izbjeljivanje |
| Sušenje u sušilici | Ne smije se sušiti u sušilici |
| Glačanje | * Može se glačati na nižoj temperaturi (maks. 110 ºC) |
| Kemijsko čišćenje i mokro čišćenje | Kemijsko čišćenje nije dozvoljeno |
| Upute | Uvijek prati sa sličnim bojama |
| Veličina | Širina: 140 cm, Dužina: 200 cm |
| Težina punjenja | 180 g/m². |
| Težina | 70 g/m². |
| Težina punjenja | 500 g |
| Težina navlake | 430 g |
| Način bojenja | Printan |
| Osobina | Ispunjeno |
| Dizajn | Cvijet |
| Boja | Bež, Smeđa |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | Proizvod ima OEKO‑TEX® STANDARD 100 certifikat, što znači da su svi njegovi sastavni dijelovi testirani u neovisnim OEKO‑TEX® institutima i udovoljavaju strogim ograničenjima za štetne tvari. |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Buying these type blankets for years from JYSK
I’ve been buying blankets like this from JYSK for years and they’ve always been great quality. They’re soft, warm and wash well, and they seem to last a long time without losing their shape or feel. Very good value for money and I would happily buy them again.
Ime: Nataliia
Gyönyörű
Kiváló minőségű takaró, gyönyörű mintával. Ez már a harmadik steppelt pléd amit veszünk, mindegyiknek más mintája van. Nagyon meg vagyunk velük elégedve. Nem fakult ki, nem bolyhosodik, nagyon szépen diszítik a szobát es nagyon kellemes velük takarózni.
Ime: Katalin
Koc jest super.
Koc jest super. Kupiłam zeszłej zimy dwa, żeby przykrywać się wiosną (kiedy pod zimową kołdrą jest już za ciepło), a w efekcie używałam ich zimą, jesienią i wiosną… świetna kołdra. Prałam wiele razy w pralce, szybko schnie i nie traci kształtu. Lekka i ciepła. Cena bardzo dobra.
Ime: Tetiana
Lovely blanket
Bought for my daughter, who loves it . Really nice soft material. Not too thick or too thin! Really nice weight. Great alternative to a blanket.
Ime: Suzanne Kapur
Frumoasă
Atenție, este extrem de subțire! Recomand pentru nopțile un pic mai răcoroase, de vară! În poza de prezentare de pe site, părea mai groasă... nu foarte groasă, dar totuși... practic pot spune ca aproape nu are umplutură!
Ime: Criss
Perfekt til hytta!
Vatt-teppet passet så fint til det brune sengesettet ELLEN!
Ime: Ingrid Muldbakken
Ela
Bardzo ladny wzor i kolor, doskonala cena. Drobny detal, a zmienia wystrój pomieszczenia.udany zakup.
Ime: Elzbieta Dabrowska
Narzuta
Niestety kupiłam dwie narzuty, wyprałam i jedna wyblakła. Niestety będę reklamować, chcę takie same
Ime: Monika
Εξωτερικό
Ότι πρέπει για αυτήν τήν εποχή
Ime: Εύα
Na 1 keer wasssen kleurverschil
2 van deze plaids gekocht. 1 van deze plaiden gewassen. Groot kleuverschil met het nog nieuwe plaid. Heel vaal geworden. Erg jammer
Ime: Corrie van Eijk
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.