BISLEVKlupa BISLEV tamni pijesak tkanina
Tkanina. Š80xV42xDub40 cm
| Materijal | Pjena, Medijapan, šperploča, Poliesterska vlakna |
|---|---|
| Sjedište | Tkanina: Poliesterska vlakna, materijal pjene: PU-poliuretan, Gustoća pjene: 25/18 kg/m³ |
| Okvir | Medijapan, Šperploča od topole |
| Boja | Tamni pijesak |
| Veličina nakon montaže | Širina: 80 cm, Visina: 42 cm, Dubina: 40 cm |
| Informacija o montaži | Montiran |
| Težina | 9 kg |
| Maksimalno opterećenje | 110 kg |
| Okolišni i zdravstveni certifikati | FSC® 100% |
| Proizvođač | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Klupa Bislev
Jako mi se svidjela kad sam ju vidjela na web shopu, i dobro se uklopila u prostor, baš kako sam i zamislila. Lijep komad...
Ime: Maja
Prekrasna
Elegantna, lagana, funkcionalna. Lijepo se uklapa u svaki prostor.
Ime: Maša
Leuk bankje
Een super leuk bankje. Mooie kleur,en staat leuk in onze kamer!
Ime: Helma
Banco bonito e confortável
O banco é igual à foto. É confortável e elegante.
Ime: Célia
Puff
Flott møbel!
Ime: Anita Flikka Røynestad
Προϊόν design
Στιβαρή κατασκευή που εμπνέει σιγουριά και οτι θα αντέξει πολλά χρόνια χρήσης. Πήρα δυο από αυτά και όταν τα εννοείς μοιάζουν σαν ένας ενιαίος πάγκος. Το συστήνω.
Ime: STEFANOS
Puff bänk
Stilren. Stabil, bra material
Ime: Aurora
Bislev
Savrsen i prekvalitetan!
Ime: Jelena
Banc
Très contente du banc le prix et la qualité son top rien à dire .
Ime: Severine
Remek
Nagyon könnyű, jó teherbírású, gyönyörűen kidolgozott szép ülő alkalmasság... kiváló anyag összetétel... ajánlom
Ime: Norbi
Kad kupujete online, možemo Vam dostaviti artikle izravno u Vaš dom ili radno mjesto:
Click & Collect – besplatno
S pomoću Click & Collecta rezervirate artikle na internetu te ih potom preuzmete u JYSK trgovini po Vašem izboru. Kad rezervirate artikle na internetu, JYSK Vam u roku od pola sata potvrđuje da je Vaša narudžba spremna za preuzimanje.
Click & Collect je besplatan i artikle plaćate tek pri preuzimanju u trgovini.
Preuzimanje u trgovini - besplatno
U našem webshopu nalazi se veći asortiman nego u našim trgovinama. Ako želite kupiti takve artikle, koji su dostupni samo u webshopu, platite ih online, a možete odabrati dostavu u JYSK trgovinu po izboru.
JYSK će Vam se javiti kad Vaša narudžba stigne u trgovinu.
Važno: pojedini artikli nisu dostupni za preuzimanje u trgovini zbog težine ili specifičnog pakiranja.
Kućna dostava malih paketa – uz naknadu
Kada kupujete online na JYSK.hr, uvijek možete odabrati opciju da se artikli dostave u Vaš dom, na radno mjesto ili na koje drugo mjesto po Vašem izboru, do ulaza u dom.
Male pakete dostavlja Vam tvrtka specijalizirana za dostavu paketa.
Veliki paketi – uz naknadu
Prilikom kupovine većih i teških artikala, kao što su madraci, kauči i ostali veći namještaj, većina ih kupaca dobiva dostavom na kućnu adresu, do ulaza u dom.
JYSK surađuje s ovlaštenim prijevozničkim tvrtkama diljem svijeta da bi bili sigurni da je naša usluga dostave precizna. Kupac odabire hoće li mu se artikl dostaviti pred ulaz ili u dom, u prostoriju po vlastitom odabiru uz dodatnu nadoplatu.
Artikli samo u trgovini
JYSK Vam s ponosom nudi svoj širok asortiman i u trgovinama te u webshopu. Ipak, u pojedinim slučajevima određen je artikl dostupan samo u trgovini ili rezervacijom Click & Collect. U pravilu je riječ o lomljivim artiklima, artikli koji izlaze iz asortimana ili koji su dostupni samo kratko vrijeme.
